Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Ska'

KAdro, Sedona 2007, Skandium. Fabrika verisi 1280gr. İlk heves ile tartmadan kurdum bisikleti. Oldukça tatmin edici bir boya işçiliği var. Renk beni cezbetti işin açıkcası (Saxo mavisi). Oldukça sert bir malzeme skandium. Aslında bir aluminyum alaşımı.

Kadro açıları sportif sürüşe göre. Bu hali ile yarışmalara katılınabilir. 80-100mm amortisör ile kullanılmalı.

İki kez birer saatlik yolda kullandım. Tatmin ediciydi. Bir önceki bisikletimin Specialized olması ilk başta rahat edemiyeceğim tereddütünü oluşturmuştu, ancak bindikten sonra tereddüt kalmadı. Arazide bir süre daha belimden dolayı binemiyecem, daha ilerde test edebilirim.

Scudo
gerçekten süpper bir makinr olmuş... hayırlı olsun güle güle kullan

Tekrar geçmiş olsun, bu bisiklet de hayırlı olsun.Karbon'lar çıktıkça Scandium'ların fiyatlarının düşmesi gerekmiyor mu?
Bir de scandium'ların esneme oranı ne düzeyde? (his olarak)
Ağırlığı baya iyi, parçalar da yarışlık, tabi tecrübenizle kısa sürede notları ve uyumluluklarını hissedip, değişikliğe gidecekmişsiniz.
Yeni parçalarla da fotoları ve toplam ağırlığını bildirirseniz sevinirim.
Paylaşım için teşekkürler.

Sağol Athletic. Esnemezliğine yorum yapamayacağım zira bir süredir Epic kullandığımdan bana şu sıra beton kadar esnemez geliyor.

Jant setini merak edip tarttım. Dişli ve lastikler ile birlikte 4kg geldi. Sanırım 3kg'a kadar çekilebilir. Diğer değişikliklerle birlikte 10,3kg civarında binerim bu bisiklete.

çok leziz gözüküyor iyi günlerde kullan

Hayırlı olsun gürol abi . güle güle kullan

Gürol Abi bisikletin gerçekten güzelmiş.Kadro rengi de çok güzel.Selle Italia Slr Xp den memnunmusun rahat bir sele mi ben de bu seleyi gördüm oldukça beğendim.

@Emir AlacaDaha önce de SLR kullandım. Memnunum. Ancak yanımda üç tane Selle Italia getirdim, bunları test edip en uygun bulduğumu kullanacağım.

http://www.30speed.com/images/2007/08/100_5776.jpg
Biri bisikletteki SLR XP, diğerleri Teknologika ve Thoork Gel Flow.

• Beğen
Tepkiler: Bulunmaz
aletten kalite fışkırıyor yaw. hayırlı olsun. güle güle kullanmanız dileğiyle.

güzel bir bisiklet gürol abi güle güle kullan inşallah eski sağlığına kavuşursun abi bol pedallı günler

gurol abı kadro hakkında merak ettıgım bı konu daa war furç takımı kadroylamı geldı ayrı olarakmı aldın?o furçlara da ayrı hastayımda:)

Çok güzel bi bisiklet, hayırlı uğurlu olsun:) Sedona Fan diyorum:)

@kont26Ayrı tabiki. Epeydir kullanıyorum Chris King'i.

aslında bende onun için sormuştum kadro olayını abi yeni modeller genelde entegre furç şeklinde geliorlar sizinki entegre değil acaba scandium olmasından dolayımı

• Beğen
Tepkiler: İdris ACA
Yeni bisikletiniz hayırlı olsun. Kazasız belasız günler dilerim.

Yok Sedona Skandiumda entegre furş yok.

Geri