Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

slr 200 vs drag blade vs GEOTECH MASTER & AIR 28 JANT

Cembas

Üye
Tepki
1
İstanbul-Tokat- Belki seneye Muğla veya İzmir Olab
Yeni kullanıcıyım eski sporcuyum ve bu spor hoşuma gitmeye başladı sizce hangi bisikleti tercih etmeliyim :)

Scudo
Ben SLR 200 kullanıyorum.Fena değil.Başlangıç için idare ediyor beni.Yarışları düşünürseniz yetersiz kalır.
2007 Scott kadrolar var oldukça uygun fiyata modeli sanırım Speedster 30 mu 60 mı neydi.Bir sitede kadro fiyatına 435Ytl.diyorlardı.Bi araştırın derim.SLR 200 ler de 1000ytl.civarı sanırım.Scott'ı toplarsanız çok daha güzel ve doğru seçim yapmış olursunuz gibime geliyor.
Kolay gelsin...

hemmen bakıyorum çok saolun

2 ay önce 2007 scott speedster S50 aldım. Hazır bisiklet oduğu komponentlerin uyumlu olacağını düşünmüştüm ve çok da anlamadığım için hazır bisiklet aldım ancak şimdi olsa toplama alırdım zira parçaların biraz uyumsuz oduğunu gördüm

nasıl yani daha iyi aydınlatırmısın ve 1000 ytl ye toplayabileceğim bi sistem yazar mısın sana zahmet :)

özelden bana göre neden uyumsuz olduğunu yazdım ordan bakabilirsin

Bianchi'ler de Sora var.Scott'ın üzerinede Sora konulabilir.Sonuçta kadro açısından daha kaliteli bir seçim olur.1000ytl.kaba taslak bir hesaptır.Bİraz tabii ki fiyat çıkabilir.(Malzeme seçimine göre)

Geri