Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sonunda geldi Canyon

@sinobjk Aynen Canyon fiyat politikası olarak gayet başarılı yada venge ile kıyaslanabilecek aero olarak canyon aeroad serisi modelleri mevcut

Scudo
@Tunç Tuncay bende bir canyon sahibiyim hocam :) arkadaşın sorusuna cvp vermek adına tarmactan bahsettim.

kazasız surusler gercekten cok hos bir canyon ...

@sedir90

@Speedster911

@Görkem.Bahadır

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Herkesin gönlündeki bisiklete kavuşması dileklerimle...

En son Endonezya'da idmanlara devam etmekteyim buradan birkaç karede paylaşmadan olmaz.

İyi pedallamalar.

13405638_10154233693252812_1460187219_o.jpg IMG_4125.jpg

Canyon'a arkadaş geldi , birazda aero olsun :)

13730797_987643451356768_7797291931997772247_o.jpg

Aletler şahane güle güle kullanın. Endonezya'daki maceralarınız neler onları da merak ediyorum. Bu yorumu da yeni fotoları takip etmek için yazdım :)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
@Kerem Groims Şu an evime döndüm. Ama Endonezya güzel bir ülke yollar ve doğa güzel. Çok fazla motor olduğu için insanlar 2 tekerlilere oldukça saygılı şeridi kapatıp gidiyorsunuz kimse korna çalıp üzerinize çıkmıyor. Coğrafya çok çetin volkanik dağlar olduğu için çok zorlu tırmanışlar var. 20 km den daha uzun olan düz bir yol yok mutlaka bir tırmanış yada hafifi yokuş denk geliyor. Tırmanışlarda doğa çıldırmış gibi jungle içinde biniyorsunuz bisiklete. Asfalt kaliteside oldukça güzeldi viraj almak falan zevkti resmen. Merak edilen var ise cevap vermeyede çalışırım ayrıca.

@Tunç Tuncay
İki bisiklet de çok güzel. Güzel günlerde kullanın. Gitme şansım çok az olsa da Canyon'la antrenman yaptığınız yerin adını ögrenebilir miyim?

@Tunç Tuncay
Çok teşekkürler, şimdi biraz daha ayrıntılı hayal kurabilirim :)

Valla bisikletiniz çok güzelmiş ama aradan sırıtan bombay sapphire de gözümden kaçmadı :) :harika:

@Tunç Tuncay Canyon olsun tastan olsun diyorum ben de. Cok guzel bir bisiklet guzel gunlerde kullanin. Neden Endonezya diye merak ettim. Gitme nedeniniz sadece antrenman mi?

Geri