Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Sora Tekstil

Bak burası önemli?213350 dosyayı görüntüle
Böylede olabilirdi ?
Herşey bir yana, Sora iyidir, tüm yazlık forma ve taytlarım sora ve memnunun, kışlıkların rengini beğenmediğim için almadım.

senin formayı allah çarpmış bence :D

Formalarda belin alt kısmındaki parça formalarda cebi sınırlamak ve eşyaların çok aşağı gitmesini engellemek için yapılıyor. Bel çevresinde lastik için bende size katılıyorum belki bir bildikleri vardır. Yurt dışından aldığım bazı formalarda tüm çevresi lastikli oluyor bazılarında da sadece arka kısımda oluyor. Sora artık yeni tasarımlar ve daha kalın kışlık formalar yelekler eklemeli bu konuda beklemedeyiz.

cebi sınırlamak için böyle bir ek parçaya gerek yoktur. cebin boyu kolaylıkla ayarlanabir birşey. zamanında tekstilde uzun yıllar çalışmış ve okulunu okumuş birisi olarak anlam veremedim. bu konuda aydınlanırsam çok sevinirim. her dikiş giysinin yapısını çok etkiler. belki bel-göbek kısmı çok esnemesin diye yapılmış olabilir ama neden diğer yerlerden az esnesin ki?

Son düzenleme:
Scudo
Benimde genelde tum yazlik formalarim Sora Tekstil ve suphe yokki piyasanin en iyisi diyebilirim. Nereden mi biliyorum farkli markalari da kullandim ve kullanan arkadaslarkm var. Yazlik diye aldiginiz forma diger markalarda hem kumas kalinligi hem kumas agirliginda Sora Tekstilden iyi degil. Su ana kadar bir kez toplu yaptirdigimiz formada beden hatasi olmustu ve bildirdigimizde ucretsiz olarak eskileri de bizde kalarak yenilerini yolladilar

Geçen kışlık forma ve tayt aldım Sora'dan. İkisi de gayet güzel. Önceki alışverişimden de memnundum zaten. Lakin tayt iadeden gelmiş sanırım yumak şeklinde yuvarlayıp poşete tıkılmış, düzgün katlanmamış. Ve müthiş sigara kokuyordu, sanki izmarit dolu kazana düşmüş o kadar iğrenç kokar bir nesne. Astım balkona 2 gündür havalanıyor.

Sora ilgili bir firma. Geçen sezon uzun tayt modellerinde bilekler hafif kısa kalmıştı bu sezon geri bildirimleri dikkate alarak iyileştirme yapılmış. Ayrıca formalarıda gayet başarılı. Teri dışarı atma konusunda da başarılı buluyorum.

@Abdülkadir Ergin o tesktil kumasi kokusudur. Tesktilde nereden nereye geziyor kumaslar ilk alimda yikanmadan giyilmemeli

Yok hocam ya tekstil kokusundan farklı bu bildiğin yoğun izmarit kokusu. Bu yaşıma kadar böylesini görmedim hiç. O kadar da tayt değiştirdim tayt özelinde gideceksek. Çin'den gelenler bile böyle kötü kokmuyordu. Dün akşam baktım havalanınca koku gitmiş.

Sora bütün ürünlere indirim yapmış ve yeni ürünler eklemişler. Bu forma benim çok hoşuma gitti (link)
İlk kışlık formalarında yakaları kısaydı bu sefer slim fitlerin yakalarını uzatmışlar.

Sora bütün ürünlere indirim yapmış ve yeni ürünler eklemişler. Bu forma benim çok hoşuma gitti (link)
İlk kışlık formalarında yakaları kısaydı bu sefer slim fitlerin yakalarını uzatmışlar.
Sora yapmış gene yapacağını, 1 tane sipariş verdim , bakalım boyut nasıl gelecek ?

Bu ürün nasıl acaba?
(link)

Bu ürün nasıl acaba?
(link)
Aynı ürüne bende takıldım. Güzel görünüyor ama hem yağmur hem rüzgar geçirmez olması terletme konusunda biraz düşündürdü beni.
Denemeden ezbere konuşmak istemiyorum, Sora bu üründe de başarılı olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut
Kaç günde gönderiyorlar ürünleri?

Kaç günde gönderiyorlar ürünleri?
Normal de , ödeme alır almaz kargoya veriliyor ama yoğun olduğu zaman maximun 3 gün içinde elinde, benim şimdiyi kadar aldıkların öyle oldu doğrusu.

• Beğen
Tepkiler: Ahmet TOPAL
Yelek hafif ve katlanir bir yapıdamı bilmiyorum , eğer öyle ise fiyat ve renk seçenekleri gayet güzel görünüyor.Yazlık formalarını gayet başarılı bulmuştum.

• Beğen
(link)
(link)
İki ürünü almak istiyorum. Tavsiye eder misiniz? Şimdi sipariş etsek ne zamana bize ulaşır.
Haftaya Muhteşem (!) Cumaya indirim olur mu? Beklesem mi? ?

bende taytım eskidi diye bir tayt birde forma sipariş geçtim,hazır indirimi yakalamışken bakalım neler gelicek,burada paylaşırız ki herkesin haberi olsun:harika: ama ben soranın ürünlerini daha öncede kullandım zaten tayt siparişini o yüzden verdim

• Beğen
(link)
(link)
İki ürünü almak istiyorum. Tavsiye eder misiniz? Şimdi sipariş etsek ne zamana bize ulaşır.
Haftaya Muhteşem (!) Cumaya indirim olur mu? Beklesem mi? ?
Aynı formayı sipariş ettim. Zaten indirim de, dahasını yaparlar sa bedava vermeleri gerekir ?

Sora'nın yeni ürünlerinin tasarımlarını beğenmekle birlikte aynı model farklı renk iki ürün arasındaki bir fark özellikle dikkatimi çekti.

(link)
(link)

Bu iki ürünün fiyatları ve ürün açıklamaları renkleri haricinde aynı ancak ürünlerin birisi uzun yakalı diğeri yakasız. Dolayısıyla ürün sipariş verirken sadece rengine göre tercih yapmamak gerek.

Geri