Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Spd ayakkabı ve pedalların birbirine uyumu

Merhabalar bir soru sormak istiyorum shiamano nun bayisinij birinden internet üzerinden ayakkabısı ni alacağım fakat ayakkabılar da kal plakası dahil olurmu
Ayakkabıdan çıkmaz. Pedalla birlikte geliyor.

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.
Scudo
@bymelih6 genelde ayakkabının yanında kal göndermiyorlar, ama siz yinede aldığınız yer ile görüşün derim.

@trainspotting35 doğru haklısın. Yanlış anlamış olabilirim. :) Dediğin gibi plaka ayakkabı ile geliyor.

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35
Teşekkür ediyorum ilk spd ayakkabımi alacağım
Ben ayakkabının yanında plaka olup olmadığını sormuş tum
İnşallah spd nin faydasını görürüm baya maaliyetliymis çünkü
n11.com'dan Shimano SM-SH51 Mtb Pedal Kali(Kal Plakası Dahil) seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika! (link)
Galiba bu ürün plakalı değil mi

Merhaba,
İlk defa SPD kullanacağım . Bu ayakkabılar ve bu pedallar uyumlu mudur acaba ? Dağ bisikletinde kullanacağım . Şimdiden teşekkürler C1AA7086-D145-44C3-9B2D-26FD455A119C.jpeg

@ThracianBoots evet uyumludur demeden önce ayakkabının alttan resmini atar mısınız?

@trainspotting35 aşağıda da benim almış bulunduğum kaller var. Uyumlarını bana kısaca söyler misiniz ?

Dosyalar

• 637AF1ED-9E6E-42AB-87DD-FBFB84DFA03C.jpeg
    637AF1ED-9E6E-42AB-87DD-FBFB84DFA03C.jpeg
    50,3 KB · Okunma: 60
  • EB5D1134-0C75-4A92-9DB0-A20DDD1E0877.jpeg
    EB5D1134-0C75-4A92-9DB0-A20DDD1E0877.jpeg
    39,5 KB · Okunma: 57
Uyar ayakkabınız hem Yol pedalı kalleri hem de MTB kalleri ile uyumlu ancak MTB kalleri içeri gömülü olmadığından yürürken dikkatli olmanızda fayda var.

Merhaba, konuyu hortlatayım tekrardan spd pedal ve ayakkabi arayışı içerisindeyim aşağıdaki shimano ayakkabilar ile pedal ve kal uyumlu mudur. kal için look keo uyumludur yazıyor.

1692346639676.png 1692346766904.png

peki pedal için bu ayakkabılar ile shimano pd-rs500 pedal mı tercih edilmeli yoksa yukardaki xlc mi karar veremedim ancak iki pedal arasında kayda değer bir fiyat farkı var baktığım yerde

Piyasa'da Shimano hakimiyeti olduğu için Shimano kale uygun pedal alsan iyi olur derim. Look kaller pahalı, Decathlon haricinde yan sanayisi de yok. Anca aliexpress'te vardır. Keo kallerde Shimano'daki gibi serbesti çeşitliliği var mı ona da bakmak lazım. Shimano'da ayağı oynatma serbestliği bakımından 3 seviye kal var, sarı, mavi kırmızı.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: erman karabaş
çözüldü:D

Son düzenleme:
Geri