Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Specialized sirrus elite ile sirrus sport arasında kaldım

her marka modelde ne kadar büyüyüp küçüleceği değişyor.. Ama piyasada rahatlıkla bulabileceğiniz ekipmanlar.

Scudo
@İbrahim A.
Sirrus elite ayarlanabilir gidon boğazlı bisiklet midir?

Hayır, hiç bir sirrusta ayarlanabilir boğaz yok.

Sse daha dogru bir tercih. Aktifpedal da zaten olcum alip size en uygununu soylemeleri lazim. Izmir magazalari bu konularda cok ilgili. Istanbul bilmiyorum. Kazasiz surusler dilerim simdiden.

• Beğen
Tepkiler: İbrahim A.
merhaba arkadaşlar,
specialized sirrus sport vs sirrus elite ikilisinden birisini almayı düşünüyorum. ve 950 tl fiyat farkı var.
elite de zertz maşa olduğunu biliyorum. darbeyi emen. bunun dışında vites ,fren gibi donanımlar da daha üst modeldir belki. kayda değer ne fark var belirtebilir misiniz? mesela arka vitesi mi üst model? yada selesi, kadrosu daha mı kaliteli?
950 TL lik bu fiyat farkına değer mi sizce?
profesyonel bisikletçi değilim. bisikletle gezecek birisiyim sadece. bana fazla mı gelir elite

teşekkürler

@fulham biraz geç bir cevap oldu kusura bakmayın. 2015 Modellerde elite ile sport arası fark 600 TL iken farka değer diyebiliyorduk. Fakat 2016 elite ile 2015 sport arası fark 1100 lira civarında bence kesinlikle değmez bu farka. Hatta 3000 TL seviyesinin üstünde başka marka modellere bile bakılabilir diyorum.

Direk sport alın gitsin, SSE 2000 civarıyken fiyatı normaldi, bisiklet çok güzeldi ve çok da satıldı o dönemler, bende zamanında düşünmüştüm ama bütçemi aşıyordu. Bu bisiklet son 1 yıldır ve son dönem ne oldu da 3000leri aştı gitti anlamak imkansız. Fiyatın bir çok rakibi ile alakası yok, bu sebeple SSE alınacak bisiklet durumunda değil bir süredir. Fakat elde kalan 2015 sportları falan çok iyi fiyatlara bırakıyorlar.

Geri