Strava 2023 Raporu

Scudo

M.İhsan

Love Mountains!
Tepki
3.418
İsim
Muhammed İhsan
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Yol bisikleti
2023summary.PNG

Bu sene ilk defa yarıştım. Yaptığım işi hakkını vererek sürdürmeyi çok sevdiğim için en sevdiğim bağımlılığım olarak nitelediğim bisikleti artık ciddi hedeflere ulaşmak için kullanmaya karar verdim 2023 sonbaharında. Hatta kasım ortasından beri trainer üzerinde tepiniyorum :) Ayrıca 3. kez gireceğim üniversite sınavına hazırlık yaparken ciddi bir destekçim olarak kullanıyorum bu aleti. Bisiklet sürebildiğim kadar mutluyum derim kendi kendime her zaman. Zihnimde ve vücudumda hatrı sayılır mertebede ferahlık da sağlıyor ayrıca. Özetle şimdiye kadarki bisiklet üzerinde geçirdiğim uzun yılların ardından yepyeni bir dönem başlıyor. Artık çok daha bilinçli ve ciddiyim. Vücudumun sınırlarına ulaşmak için çaba gösteriyorum şu günlerde. Sonuçlarını da önümüzdeki senenin yazı itibariyle alacağıma inanıyorum. Güzel bir yılı daha kazasız belasız bitirmenin mutluluğuyla yeni dönemi sabırsızlıkla bekliyorum. Daha alınacak çok yol, tırmanılacak çok tepe var. Herkese kazasız belasız mutlu sürüşler dilerim :)

Tepki
504
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Muhtemelen 31 Aralık'a kadar 8000 km yapmış olacağım bu sene. Bu sene de 10 bin sınırını aşamamış olmak beni çok üzüyor.
yine çok iyi sürmüşsünüz yav. ben 5 binde kaldım sonra yeni bisiklet alıcaz hevesiyle sattık eldekini şimdi video izleyerek avutuyorum kendimi 😂 😂

delibalta

Forum Bağımlısı
Tepki
2.743
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti

Ricochet

Daimi Üye
Tepki
1.243
İsim
A.SÜVARİOĞLU
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
IMG_6440.jpeg

bu kadar yoğun çalıştığım bir yılda bir yıl öncesinin ötesine gidebildiğim için gerçekten kendimle gurur duyuyorum. Çıkarabildiğim rakamlar bir çok arkadaşımın gerisinde kalsada benim bu hayatta elde ettiğim en iyi dereceler sonuçta 💪💪💪

Helal lan ben!! Seneye daha iyisini de yaparsın aslanım koçum yiğidim...

Öptüm kendimi 😘