Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Strava günlüğünüz...

Scudo
arkadaşlar merhaba. forum ilk defa giriyorum. bir sorum olacak. 190-200 km strava görüntülerini gördüm tebrik ediyorum. bu kayıtları telefon üzerindenyapmıyorsunuz değil mi? bir cihaz üzerinden mi yapıyorsunuz? ben 15 km sürdüm telefonumun şarjı bitti :) bu konuda hangi cihazları kullandığınızı merak ediyorum. önereceğiniz cihaz var mıdır? teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.
arkadaşlar merhaba. forum ilk defa giriyorum. bir sorum olacak. 190-200 km strava görüntülerini gördüm tebrik ediyorum. bu kayıtları telefon üzerindenyapmıyorsunuz değil mi? bir cihaz üzerinden mi yapıyorsunuz? ben 15 km sürdüm telefonumun şarjı bitti :) bu konuda hangi cihazları kullandığınızı merak ediyorum. önereceğiniz cihaz var mıdır? teşekkür ederim
[/QUOTE Trainer ile zwifte yaptığınız sürüş verilerini strava ya atabilirsiniz.

Ben telefon kullanıyorum. Hava şartları telefonun gücünün (pilinin, bataryasının, şarjının) bitmesinde büyük etkendir.

Telefon ekranı açık şekilde mi sürüyorsunuz?15 km yi ne kadar sürede alıyorsunuz ?

• Beğen
Sanırım siz hem kayıt, hem de önünüzde KM saat olarak kullanıyorsunuz. O yüzden telefonunuzun bataryası bu kadar çabuk bitiyor.

• Beğen
wahoo, garmin vs. gibi yol bilgisayarları kullanılıyor...

Sanırım siz hem kayıt, hem de önünüzde KM saat olarak kullanıyorsunuz. O yüzden telefonunuzun bataryası bu kadar çabuk bitiyor.

ikisini de denedim. ekran açıkken tabi daha çabuk bitiyor. kapalıyken denediğimde daha uzun gidiyor. sonuçta her türlü yanımda powerbank taşımak durumunda kalıyorum :)

Screenshot_2022-03-30-22-50-07-337_com.whatsapp.jpgYeniköy-Belgrad Ormanı-Yeniköy
Dönüşte ışıkların şarzı bitti 15 kilometre karanlıkta gittim, inişte tedirgin oldum çoğu yer karanlıktı. Ayrıca akşam saatleri olduğu için mi bilmem ama çok fazla araba geçti yanımdan.
Kuru üzüm çok önemliymiş olmasaydı nasıl tamamladım bilmiyorum :)

285396 dosyayı görüntüleYeniköy-Belgrad Ormanı-Yeniköy
Dönüşte ışıkların şarzı bitti 15 kilometre karanlıkta gittim, inişte tedirgin oldum çoğu yer karanlıktı. Ayrıca akşam saatleri olduğu için mi bilmem ama çok fazla araba geçti yanımdan.
Kuru üzüm çok önemliymiş olmasaydı nasıl tamamladım bilmiyorum :)
Bravo Alperen. İstanbul gibi yoğun bir şehirde yaşına göre çok güzel bir sürüş yapmışsın. Tebrikler. Böyle şeylerde strava aktivite linkini de paylaşmayı unutma. Forumdaşlar tıklayıp, beğenirler.

Bravo Alperen. İstanbul gibi yoğun bir şehirde yaşına göre çok güzel bir sürüş yapmışsın. Tebrikler. Böyle şeylerde strava aktivite linkini de paylaşmayı unutma. Forumdaşlar tıklayıp, beğenirler.

Teşekkürler ederim. Başlayalı 5 ay oldu ama havalardan dolayı süremiyordum artık fırsat buldukça sürmeye çalışıyorum.
Şuan için link paylaşamıyorum galiba belirli sayıda mesaj göndermek gerekiyor.

Merhaba bisikletdaşlar ayazlar soğuklar bitti kendimi dağa taşa vurdum. Gidişim sallana sallana 3 saat sürdü gelişim 1 küsür.
Ekran Alıntısı.JPG
Dağ bayır dere tepe kaptırdım gittim. Ama çok zor idi 😁Screenshot_2022-03-31-00-11-53-90_3bb53944894d9646ec5754b62cc2584b.jpgScreenshot_2022-03-31-00-11-53-90_3bb53944894d9646ec5754b62cc2584b.jpg

Son düzenleme:
Geri