Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Strava ve Runtastic Karşılaştırması

Scudo
Tekrar mesaj oldu...
Kusura bakmayin :)

Konuyu canlandiralim. Ben MTB kullanıyorum.
Runtastic Road bike pro uyelik 0,59 TL
Runtastic MTB pro veya diger uyelikler 9,99 TL
Aralarında nasil bir fark var bilen var mi?

Bu arada bu programlardan hangisi daha ekonomik pil harciyor. Strava ucretsiz deniyorum ve full sarj baslasam bile GPS+internet acik halde 3-4 saat icinde telefonum kapaniyor...

Strava nın uyelik ucreti runtastic'e kiyasla muthis pahali bu arada!

merhabalar

benim strava italyanca nerden ingilizceye çevirebilirim yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler

Merhaba;

Bugün 10km'lik asfalt yolda antrenman yaptım. Yaklaşık 40dk sürdü. Yanimda runstatic yüklü Iphone4 ile strava yüklü lg g2 vardı.

Ortalama hiz değeri ile mesafe birbirine çok yakindi. Ama yakilan kalori strava'da 239 iken runstatic'de 530 idi. Bu kadar fark olması normal değil. Sizce hangisi daha gerçekçidir?

Teşekkürler,

strava da anlık hız görünmüyor. belki de ben ayarlayamadım. tabi bu durum gerçekten böyle ise çok can sıkıcı. bana runtastic daha kullanışlı gibi geldi.

Stravada geçtiğimiz yerlerde nasıl diğer geçenlerle karşılaştırma yapıyor

Bulunduğunuz yerde segment varsa zaten kendi gösteriyor, ancak yoksa aşağıda ki video segment oluşturmayı gösteriyor.

Canlı takip strava'da var ancak canlı takibin en başarılısı wikiloc'ta.

(link)

@legolas99353
Sistem bunu otomatik karşılaştırıyor.
Sürüşü bitirdiğinizde aktivitenize girin alttaki results (sonuçlar) kısmından ulaşabilirsiniz.

Screenshot_2016-06-11-11-06-39.png

Alttaki kupa sembolüne basınca tüm segmentler çıkıyor.

Screenshot_2016-06-11-11-07-27.png

Detaylar için herhangi birine girin

Screenshot_2016-06-11-11-07-48.png

All Time'a girip diğer insanların sonuçlarını görebilirsiniz.

Screenshot_2016-06-11-11-07-54.png

• Beğen
Tepkiler: legolas99353
bu uygulama andoridde kapanmiyor mu? tepede solda surekli fotografi duruyor da, mecbur girip uygulamalardan sonlandiriyorum. birde ekrani kapatinca duruyor sanirim

@Berke
Runtastic otomatik ara verme android'te çalışıyor ama İOS ile çalışmıyor. Her ikisinde de PRO sürüm kullanıyorum.

@Musa_06-18
Evet sonradan keşfettim onu fakat yine de Strava tercihim. :)

Geri