Süleyman Demirel Üniversitesi

ramazankurucay

Forum Demirbaşı
Tepki
788
hayır yol bisikleti yok fakat yol ağırlıklı sürdüğüm zaman ince yol lastiklerim var onları takıyorum..muhtemelen öyle görmüş olmalısınız..ama yolcularada ayak uydurmaya çalışıyrım :)

Scudo

TuNeR_32

Üye
Tepki
1
ıspartada 3-4 arkadaş gördüm bisikletli geziolardı bende bisiklet hastalıgı yok fakat modifiye hastalıgı war. bu yüzden yaz eylencesi olarak bir bisiklet modifikasyonuna girdim yarın ALLAh nasip ederse bisikletimi modlamaya baslıyorum önce eski boyasını zımpara attım yrn turuncuya boyacagım jantlarda turuncu sele ve on maşa siyah ve üstüne metalik gri atıcam sedefli seklinde umarım sizlere resimlerini paylasırım tabi ıspartada böyle bir topluluk yok ama biz modifiyeli araçlarla toplanıyoruz isteyen arkadaşlar gelebilirler ıspartatuning olarak bisikletli arkadaşlarımızıda bekleriz saygılar

goldboy

Üye
Tepki
20
Merhaba,SDÜ öğrencisiyim,yeni üye oldum ne yazıkki:(
kaç yıldır burdayım (SDÜ)maalesef bizim üniversitede bürokrasi çok uygulanıyor,dolayısıyla topluluk kurmak çok zor,ama işallah yaparız ya da bizden sonrakiler artık:)
Ayrıca üniv.bisiklet aldı bahar şenliklerinde öğrenciye sunacaktı ama tık yok,yalan oldu sanırımKeşke bi STK destek olup Isparta'da bi dernek vs.oluşturup organizasyonlar yapsak süper olur inancındaYM...
Saygılar......

Fuat KURT

Aktif Üye
Tepki
78
Bisiklet
KTM
SDÜ de sayı olarak bisiklet kullanan çok arkadaş var... Üniversiteye yeni gelmiş arkadaşlar da var ancak bir gün bile iki kişiden fazla grup halinde bisiklete binen görmedim. Umarım üniversite haricinde de organizasyon düzenlenir ve Isparta'da bir bisiklet topluluğu kurulur. Saygılar....

goldboy

Üye
Tepki
20
facebook üzerinden tanıtım ve sağlıklı iletişim için Isparta Bisiklet Grubu adlı grup sayfamız aktif hale geçmiştir.Bilginize...

Isparta Bisiklet Grubu(IBG)

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
Eski bir SDÜ'lü olarak (mezuniyet 2003) bu oluşumu destekliyorum. Hatta atlar trene yanınıza bile gelirim nasipse. Aslında resmi bir oluşum olmadan öte kendi aranızda toplanıp ilgi ve sayıyı arttırma yoluna giderseniz gerisi zaten bir teffaruat olur. Bence kimse kimseyi beklemesin ve yeni öğrenim döneminde dersler ve havalar ağırlaşmadan çıkın yollara...:)

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
@Kemal Berkay Gürsoy

Hayırdır savaşmı çıktı :)

Tepki
2
hayır savaşla alakası yok ama organizasyon sıfır malesef...organize olup çeşitli yerlere turlar düzenlesek kötü mü olur:)

merhaba iki sdülü arkadaş 19 eylilde Burdur-Anyalya-fetiye-Burdur rotasında pedallayacağız.çadırla konaklama yapacağız.kalacak çadır kapları hakkında bilgisi lan bu rotada tur yapmış olanlar varsa yardımlarını bekliyorum.ayrıca bu güzergahta bizimle pedallamak isteyen herkesi bekleriz...(rotamız kıyı şeridinden olacaktır.geniş hali ile;burdur-antalya-kemer-kumluca-finike-demre-kaş-kalkan-eşen-fethiye-burdur)

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
Şimdi kayıt mevzuları bitti mi bilmiyorum ama yenilerin kalacak yer bulma telaşı vardır. Aslında dersleriniz başladığında, millet birbirini tanımaya başladığında şöyle profil taraması yaparsınız. En çok istekli ve spora yatkın arkadaşları davet edersiniz. Zaten gerisi kendiliğinden gelecektir.

Haydarpaşa-Burdur tren seferleri başladı mı? Gönül ister ki atlayıp sizlerle pedallamak. Bakalım işlerimizi bir yoluna koyalım, kısmetse geliriz...

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
Ben sdü ye yenı kayıt oldum okulların açıldığı ılk hafta ıspartadakı arkadaşlarla bisikletsiz görüşmek ısterım sonrakı haftada bisikletımı denızlıden getıreceğım.

Tepki
2
sdu 19 eylülde açılıyor.malum bir haftada biz asıyoruz okulu işte o ara tur yapalım dedik.malesef burdura yolcu treni gelmiyor sadece yük treni geliyor.emre eğer ayarlayabilirsen okulların açıldığı 2.hafta buluşabiliriz

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
@Kemal Berkay Gürsoy

Ayarlamaya çalışacağım.

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
Bisiklet binecek olan varsa bana ulassin 2.ogretimim

Tepki
2
Bende ıspartalıyım her yaz bisikletimi götürüyorum ama maalesef bireysel antreman turundan başka birşey yapamıyorum. Öyle bir imkan olsa çok güzel olur.

ahmetçetinkaya

Forum Demirbaşı
Tepki
129
Bisiklet
Specialized
AKÜBİT (Akdeniz Üniversitesi Bisiklet Topluluğu) ten selamlar herkese.

Yarış
Nihayet kampüsümüz içerisinde bir yarış organizasyonu projesi hayat buldu.
(link)
herkesi bekliyoruz........

Tepki
0
Herkese merhaba,
Bende 4 yıldır SDÜ'de okuyorum TEF'teyim
Bu yaz bisikletimi getirdim sonrada facebook'dan araştırdım ve buldum sizlerle paylaşıyorum biz her zaman turlara çıkıyoruz yeter ki arkadaşlar gelmek istesin

Isparta Bisiklet grubu facebook sayfası
(link)

SDÜ bisiklet Klübü
(link)

Perşembe Akşamı Bisikletçileri (Isparta) facebook sayfası
(link)

350 Isparta facebook sayfası
(link)

Saygılar Turlarımıza herkesi bekleriz yolda nasıl olursa olun gördüğünüzde durdurun konuşun kimse bir şey demez
Görüşmek Dileğiyle