Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Ta ta ta taaaaaaammmm!

Scudo
İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Saygılarımla

• Beğen
Tepkiler: jamssea
süper bisikelt olmuş değşşltidiklerin parçalar ile süper görünüo güle güle kullan

• Beğen
axonu neden degiştirme ihtiyacı duydunuz acaba bi sorun mu cıkardı yada bi problemi mi var bide agırlıgı ne kadar acaba bu maşanın?(ben bu maşadan almayı dusunuyorumda)

• Beğen
Bisiklet çok güzel olmuş, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

• Beğen
@jamssea

çok güzel olmuş güle güle kullan herşey bi tarafa en önemlisi kilitli pedal bir an önce al göreceksin bozuk yollarda bisikletin üstünde kalmak için mücadele etmeyeceksin . performansın en az % 20 artacak ve bi daha bırakamayacaksın

• Beğen
:Ddeore değikde xtr olsa daha iyi olurdu ama tuzlu olur biraz ama kablolar çok karışık gösteriyo estetiği bozuyo:(nese kolay gelsin sana haa axon güsel seçim ama bilğim kadarıyla rapide en hafif havalı maşa düz şürüş için daha uygun olur bence;)

• Beğen
arkadaşım bisikletin öncelikle hayırlı uğurlu olsun.ayaklığı nerden buldun onu öğrenebilir miyim?daha önemlisi 761 de oraya ayaklık takmak için yer var mı?ben inceledim fakat ayaklık takılamayacağı kanaati getir miştim?bravo falla...

• Beğen
güle güle kullanın kazasız belasız

• Beğen
ayaklık yeri yok ama ayaklığın üstteki parçası geniş olduğu için tutuyo;) umarım anlata bilmişimdir MAŞALLAH güzel bisiklet allah kazadan beladan hırsızlardan esirgesin;):D

• Beğen
Geri