Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Tam amortisörlü arazi canavarı tandemler...

Scudo
valla ben dümende olmak isterim.. yoksa arkada olmaktan baya tırsarım ne diyim... paylaşım güzel olmuş....

Özür dilerim ben bir abuk soru soracağım, önünü kaldırmak mümkün mü tek kişi veya 2 kişi bu aletin?

@bicylerace

mümkün değil.ön kaldırmak için ağırlığınızı arkaya vermeniz gerekirki o zaman gidonu kendinize çekemezdiniz.2 kişi hiç olmaz önde ki ağırlık çok fazla olur.kısacası mümkün değil.:)

• Beğen
Tepkiler: bicylerace
abboooooooo...

süper fotolar. heralde o takımlar bireysel olarak da FR ya da DH yapıyorlardır

@yunus koç

Bence mümkün neden diye sorarsan bu bir takım işi !
Eğer arkadaki ile senkronize bi şekilde ağırlık ve denge olaylarını çözerek ağırlını geriye verirsen ve pedala yüklenirlerse olur. İmkansız demeyin, zaman alır diyin şunlara lütfen:p!

Yakında tandem almak yolu gözüktü hadi bakalım 14 şubatınızı şimdiden kutlarım:)..

@Zeki.Alper

Öndeki pedalist kesinlikle arkaya ağırlığını gönderemez ,bunun için arka teker ekseninin arkasına ağırlık bırakması gerekir ve imkansız desek yeridir, olmaz.:)

valla ben o şeyin ön kaldırılmış bi şekilde gittiğini hiç mi hiç düşünemiyorum :D

:) işde full cross harika bir paylaşım tşk ler kardeşim....

ilk gördüğümde şaşırdım ama güzel heh.paylaşım için teşekkürler...

İlk bisiklette fren kontrolü önde ki şahısta,vites kontrolü arkada ki şahısta.Doğru mu görüyorum?

cross tandem sürmek zormudur acaba(2 kişinin uyumluluğu açısından)

xc dh tandem, tam bir takım isi olsa gerek... her iki kisinin de aynı dusunmesi gerek.. Daha doğrusu arkadakinin önde olanın ne yapacagını bilmesi gerek... Öyle hoplama zıplama arka teker attırmada olmaz ki bunda =)

Geri