Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Tekirdağ' da bisikletçi önerisi

nedenki

Aktif Üye
Tepki
42
Selam.

Orta göbekten gelen periyodik ses sorunun çözümü için elimde alet edevat olmadığından bisikletçiye uğramam gerekiyor.

Tekirdağ Merkez de kendisi yardım edebilecek veya bisikletçi önerebilecekler buyrun.

Öncelik merkez olmakla çevre ilçeler içinde önerilere açığım

Okuyan ve önerenlere şimdiden teşekkürler.

Saygılar.

Scudo
Harun mesaj yazdım sana facebook tan oradan adres tarifi verdim.

• Beğen
Tepkiler: nedenki
Hortlatıyorum ama güncel kaliteli işini bilen yol bisikleti tamircisi var mı Tekirdağda?

işi iyi yapan bisikletçi olarak başka tavsiyeler de gelecektir .ben ganos bisikleti de tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Amanita
işi iyi yapan bisikletçi olarak başka tavsiyeler de gelecektir .ben ganos bisikleti de tavsiye ederim.
Bakayım hocam teşekkür ederim. Çoğu normal mahalle bisikletçisi yol bisikleti yada grupsetlerinden anlamıyor o yüzden hiç emanet etmek istemiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Şafak Başlar
Bakayım hocam teşekkür ederim. Çoğu normal mahalle bisikletçisi yol bisikleti yada grupsetlerinden anlamıyor o yüzden hiç emanet etmek istemiyorum.
TRAKYA BİSİKLET
Çoğu bisikletçi arkadaşımız STI kol arızalarında uğraşmayıp yenilemek istiyor ve tamirine yanaşmıyor.
Önerdiğim bisiklet dükkanındaki cüneyt arkadaşımız problemi çözmek için uğraşıyor ve onardığı STI kol da oldu. (STI kolu örnek vermemdeki amaç bisikletin en karışık mekanik sistemlerinden biri olması)

Ganos Bisiklet, İslam Gölge... Benim de selamımı söyle, yardımcı olur...:)

Geri