Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Temu

turco

Üye
Tepki
74
İsim
Özgür
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Bmx
Selamlar,
Uzun zamandır takip ettiğim ama henüz yeni sipariş verdiğim(Kargo Türkiye'ye geldi) Temu alışveriş sitesinden bahsetmek istiyorum.

Temu aliexpress alternatif olarak piyasaya çıktı. Son zamanlarda Türkiye'de aktif olmaya başlayan bir site olan TEMU 3000 tl kupon veya %30 indirim veriyor.

⭐️Bağlantıya (link) tıklayarak 💰3.000 TL kupon paketini alın veya ⭐️ 💰%30 indirim almak için Temu Uygulamasında act832492 araması yapın!!

Yukarıdaki linkten uygulamayı indirip üye olur iseniz 3000tl kupon vermektedir. (24 saat içinde alışveriş yapmalısınız) aksi taktirde %30 indirim tanımlıyor.

Aldığınız ürün aynı satıcıda 1 ay içerisinde indirime girer ise aradaki fark iade edilmektedir.

bunun için Siparişlerimden > Takip > Sipariş Detayları > Fiyat düzenlemesi kısmından kontrol edebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Özcan
Scudo
bir kaç alışverişim oldu, sadece indirim kuponunu alabiliyor muyuz?

• Beğen
Tepkiler: turco
Hocam tam olarak emin değilim ama yeni üyelik açıp alışverişlerde geçerli %30 için kupon kodunu kullanabilirsiniz.

peki bisiklet için bu uygulamada nelerle karşılaştınız. :))

bu arada kodları sadece uygulamayı yeni indirip arama yerine act832492 arattığınızda veya karekodu okuttuğunuzda gelen kampanya ekranından yeni kayıt oluşturunca veriyor. uygulamayı daha önce üyelik oluşturup kullandıysanız, başka bir telefonda bunu başka maille yapabilirsiniz ama kesinlikle aynı maili kullanmayın. telefonda android google play store da diğer telefondaki mail varsa uygulamaya otomatik giriyor ve o telefonda asla kodları vermiyor, yeni hesap oluştursanız da. toplamda 5 tane kod veriyor, 1000e 300, 1500e 600 diye gidiyor. 1 gün süre veriyor.

büyük yazdım çünkü hata ederseniz o telefonda asla bunu kullanamazsınız

Bu ara bu temu ile ilgili inanılmaz bir pr var her yerde karşıma çıkıyor

orasını bizim turuncu siteye benzetiyorum içerik olarak özellikle.
bir kaç ürün aldım hızlı ve sağlam geldi. Fiyat indirimi oldu iademi de aldım. Bakalım ne kadar devam eder görelim. Alternatif olması iyi. Bizim işimize gelir. Devlet büyükleri ŞİMŞEK hızıyla ilave bir uygulama ile artı vergi getirmezse tabi :komik: :komik:

Arkadaşlar, uyanık olalım...

TEMU ismi Temu-çin'den gelmektedir. Temuçin (veya bizdeki söylenişiyle Timuçin), Cengiz Han'ın ismidir. Moğolcada "demirci ustası" manasındadır.

Cengiz Han ve liderliğindeki Moğol orduları, Anadolu'yu ve Avrupa'yı yakıp yıkmış, taş üstünde taş, omuz üstünde baş bırakmamıştır. Çekik gözlü kardeşlerimiz, geçmişte askeri olarak yaptıkları operasyonu şimdi de ekonomik olarak yapmak istemektedir. TEMU ve benzeri oluşumlarla, yerli ve milli esnafımızı batırmaya, iflas ettirmeye, yuvaları yıkmaya, ocakları söndürmeye çalışmaktadır.

Bu tür operasyonlara karşı her daim tetikte ve uyanık olmalıyız. Milli bekaamızın teminatı, mahallemizin polisi, çocuklarımızın ağabeyi, kızlarımızın ahlak bekçisi, yerli ve milli şuurumuzun temsilcisi, her biri Alperen Ocakları'nın şubesi olan, bunun diyeti olarak da fiş kesmeyen ve pek de fazla vergi ödemeyen esnafımızı koruyup kollayarak onlara sahip çıkmalı, işin ucunda 1'e 10 kazıklanmak olsa da başka yerlerden alışveriş yapmamalı ve cebimizdeki son kuruşa kadar kendi esnafımızda harcamalıyız...

Arkadaşlar, uyanık olalım...

TEMU ismi Temu-çin'den gelmektedir. Temuçin (veya bizdeki söylenişiyle Timuçin), Cengiz Han'ın ismidir. Moğolcada "demirci ustası" manasındadır.

Cengiz Han ve liderliğindeki Moğol orduları, Anadolu'yu ve Avrupa'yı yakıp yıkmış, taş üstünde taş, omuz üstünde baş bırakmamıştır. Çekik gözlü kardeşlerimiz, geçmişte askeri olarak yaptıkları operasyonu şimdi de ekonomik olarak yapmak istemektedir. TEMU ve benzeri oluşumlarla, yerli ve milli esnafımızı batırmaya, iflas ettirmeye, yuvaları yıkmaya, ocakları söndürmeye çalışmaktadır.

Bu tür operasyonlara karşı her daim tetikte ve uyanık olmalıyız. Milli bekaamızın teminatı, mahallemizin polisi, çocuklarımızın ağabeyi, kızlarımızın ahlak bekçisi, yerli ve milli şuurumuzun temsilcisi, her biri Alperen Ocakları'nın şubesi olan, bunun diyeti olarak da fiş kesmeyen ve pek de fazla vergi ödemeyen esnafımızı koruyup kollayarak onlara sahip çıkmalı, işin ucunda 1'e 10 kazıklanmak olsa da başka yerlerden alışveriş yapmamalı ve cebimizdeki son kuruşa kadar kendi esnafımızda harcamalıyız...

çok şükür 3. paragrafta kendime geldim

orasını bizim turuncu siteye benzetiyorum içerik olarak özellikle.
bir kaç ürün aldım hızlı ve sağlam geldi. Fiyat indirimi oldu iademi de aldım. Bakalım ne kadar devam eder görelim. Alternatif olması iyi. Bizim işimize gelir. Devlet büyükleri ŞİMŞEK hızıyla ilave bir uygulama ile artı vergi getirmezse tabi :komik: :komik:
bu sitelerden ucuz diye bir sürü gereksiz şey alıyor insan sonra bir kenara atıyor, o yüzden kardan çok zarar girmek işten bile değil. Aliexpresin ilk zamanlarında az ıvır zıvır almadım

Aliexpress'deki ne kadar adi ürün varsa burada. 1 saat harcadım adam akıllı bir şey bulamadım. Kaliteli bir kaç şey var onlarda zaten Aliexpress ile aynı para. İndirim, hediye çeki derseniz Aliexpress sürekli yapıyor zaten.

Aliexpress'deki ne kadar adi ürün varsa burada. 1 saat harcadım adam akıllı bir şey bulamadım. Kaliteli bir kaç şey var onlarda zaten Aliexpress ile aynı para. İndirim, hediye çeki derseniz Aliexpress sürekli yapıyor zaten.

Buradan alışveriş yaparken genellikle ucuz ürünler alıyorum. Hepsiburada gibi yerlerde satılan 400 500 tl altı ürünlerin çok çok çok büyük kısmı bu sitelerde satılan ürünler ile aynı

aşağıya bir kaç ürün linki bırakıyorum Türkiye piyasasından çok daha aşağıda(Fiyatlar sürekli değişiyor) kalite olarak ise klasik çin ürünleri işte

(link) 12saat soğuk sıcak tuttuğunu iddia ediyor. Renk seçeneklerinde fiyat farkı olabiliyor (3 adet aldım) 150tl
(link) çocukları için oyun halısıdır. Alırken ölçü ebat seçmeyi unutmayınız. 168tl
(link) hepsiburada vs yerlerde 300tl ve üzeri fiyat etiketine sahip 153tl
(link) zamanında decatlondan aldım yüzmeyi bilmeyenler ve deniz altını seyretmek isteyenler için mükemmel ürün. Şuan Türkiye piyasası 1000tl üzeri 366tl
(link) piyasada 200tl den aşağı denk gelmedim. Çok uzun ömürlü olmayabilir ama denenebilir.
(link) olanlar için alınabilir bir havlu fiyatı gayet uygun gibi 23 tl
(link) gece yolda seyir halinde farlar gözünü alanlar için alınabilir 62tl
(link) çocukların meraklarını arttırmak için güzel bir hediye 221tl
(link) motosiklet ve bisikleti olanlar kaçırmasın 30tl
(link)piyasanın çok altında bir fiyat ile alabilirsiniz 204tl

(link) bu ürünü aldım gayet orta halli olarak iş görüyor. Ufak numaralar olduğundan her zaman işe yaramasa da değerlendirilebilir.

Son düzenleme:
Şöyle bir alışveriş yaptım buradan (yarın teslim edilecek), ürünlerin çoğu Amazon'da listemdeydi, oraya göre bedavaya geldi gerçekten. Amazon'daki satıcılar da, ürünler de aynı zaten. Sadece ürünler Çin yerine Amazon Almanya (bazen Fransa, Italya) deposundan geliyor. Haliyle Amazon komisyonu, gönderi ücreti derken fiyat şişiyor. Siparişte bir tek buz kabı gereksiz ama onu ekleyince bir üst indirim kuponuma denk geldiğim için 15-20 tl fark etti sadece.

1000035050.jpg

• Beğen
Tepkiler: MaRZoCHi
Şöyle bir alışveriş yaptım buradan (yarın teslim edilecek), ürünlerin çoğu Amazon'da listemdeydi, oraya göre bedavaya geldi gerçekten. Amazon'daki satıcılar da, ürünler de aynı zaten. Sadece ürünler Çin yerine Amazon Almanya (bazen Fransa, Italya) deposundan geliyor. Haliyle Amazon komisyonu, gönderi ücreti derken fiyat şişiyor. Siparişte bir tek buz kabı gereksiz ama onu ekleyince bir üst indirim kuponuma denk geldiğim için 15-20 tl fark etti sadece.

318715 dosyayı görüntüle
Sizin için demiyorum ama alımlarda 150 euro geçmemesi iyi olur aksi taktirde ek vergi vs oluyormuş. Bir diğer konu ise 5 adet koli sınır var dediler. Temu bir koliye birden fazla ürünü koyuyorlar ve bu kuralı olabildiğince takılamasını sağlıyormuş bende 9 parça ürün aldım kargo henüz gelmedi ama bakalım sonuç ne olacak şu ana kadar gümrükte sorun yaşayan duymadım işk bizimki olmaz sanırım...

• Beğen
Tepkiler: rroyy
Ben de onu merak ediyorum. aylık 5 ürün sınırı temuya da geçerli oluyor mu

318715 dosyayı görüntüle
600 liraya aldığın selenin linkini atabilir misin :)
West biking ya da rockbros seleleri olsa çok güzel olacak ama pek marka yok

Son düzenleme:

ara ara fiyat takibi yaparak fiyat farkını istemeyi unutmayın

Sizin istediğiniz seleye zam gelmiş yada ben denk gelmedim

(link)

• Beğen
Tepkiler: profmillerson

Aylık 5 adet ürün değil, 5 adet gönderi. Bu nedenle Temu ürünleri genelde tek koli olarak yolluyor/muş. Selenin linkini aşağıda eklemiş arkadaşımız. (link) denemek için almaya karar verdim. Gerçi aldığım ile videodaki aynı değil.

ara ara fiyat takibi yaparak fiyat farkını istemeyi unutmayın

Sizin istediğiniz seleye zam gelmiş yada ben denk gelmedim

(link)

Şu an toplamda 22 TL iade gözüküyor. İndirim oranı düştüğü için fiyatı artmış gözüküyor selenin. Politikalarına göre, normal satış fiyatı düşerse o kısmı iade alabiliyorsunuz. Benim tam çözemediğim (net yazmamışlar) siparişten itibaren 30 gün içerisinde istediğimiz kadar ücret iadesi talep edebiliyor muyuz yoksa bu hak sipariş için 1 kere mi var. Şimdi iade istersem, daha sonraki düşüşlerde iade alacak mıyım bilmiyorum.

• Beğen
Aylık 5 adet ürün değil, 5 adet gönderi. Bu nedenle Temu ürünleri genelde tek koli olarak yolluyor/muş. ..

Galiba doğru, bana da 1 paket içinde geldi 3 farklı ürünüm.
Evet aylık 5 ürün değil 5 peket irsaliye gibi düşünülebilir.

• Beğen
Galiba doğru, bana da 1 paket içinde geldi 3 farklı ürünüm.
Evet aylık 5 ürün değil 5 peket irsaliye gibi düşünülebilir.

Amazon'dan tecrübeliyim. Ayda 60-70 paket aldığım oluyor oradan. Tabii Hesabım nüfus müdürlüğü gibi :) Bütün akrabaların Adı ve TC Kimlik numarası kayıtlı. Amazon'da kendi politikaları gereği daha karışık durum. Tek kolide aynı üründen 2 adetten fazla olmaması gerekiyor mesela.

• Beğen
Tepkiler: RmzBurak
Amazon'dan tecrübeliyim. Ayda 60-70 paket aldığım oluyor oradan. Tabii Hesabım nüfus müdürlüğü gibi :) Bütün akrabaların Adı ve TC Kimlik numarası kayıtlı. Amazon'da kendi politikaları gereği daha karışık durum. Tek kolide aynı üründen 2 adetten fazla olmaması gerekiyor mesela.

evet amazonda o durum da var. Bir tık fazla oolsun ama amazon muhatabım olsun dediğim ürünleri oradan alıyorum.

Geri