Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Temu

evet amazonda o durum da var. Bir tık fazla oolsun ama amazon muhatabım olsun dediğim ürünleri oradan alıyorum.

Kesinlikle öyle, daha basit ürünler için burası kullanılabilir, geri kalanlarda ben de Amazon'u tercih ederim.

• Beğen
Tepkiler: RmzBurak
Scudo
Pazartesi ödeme yaptım. Ama hala bir gelişme yok. Öylece bekliyor. Acelem yok gerçi de bakalım :)

Aylık 5 adet ürün değil, 5 adet gönderi. Bu nedenle Temu ürünleri genelde tek koli olarak yolluyor/muş. Selenin linkini aşağıda eklemiş arkadaşımız. (link) denemek için almaya karar verdim. Gerçi aldığım ile videodaki aynı değil.

Şu an toplamda 22 TL iade gözüküyor. İndirim oranı düştüğü için fiyatı artmış gözüküyor selenin. Politikalarına göre, normal satış fiyatı düşerse o kısmı iade alabiliyorsunuz. Benim tam çözemediğim (net yazmamışlar) siparişten itibaren 30 gün içerisinde istediğimiz kadar ücret iadesi talep edebiliyor muyuz yoksa bu hak sipariş için 1 kere mi var. Şimdi iade istersem, daha sonraki düşüşlerde iade alacak mıyım bilmiyorum.
Bilgilendirme için teşekkürler.

İade alma olayını denedim aynı üründen 2 defa iade aldım. 2 günde bir yada girdikçe bakıyorum düşen var ise talep ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: profmillerson
Bilgilendirme için teşekkürler.

İade alma olayını denedim aynı üründen 2 defa iade aldım. 2 günde bir yada girdikçe bakıyorum düşen var ise talep ediyorum.

Ücret farkını aldım bende. Hızlı düştü hesabıma(3.günde) tabi banka ile alakalıdır.

• Beğen
Tepkiler: rroyy
Amazon'dan tecrübeliyim. Ayda 60-70 paket aldığım oluyor oradan. Tabii Hesabım nüfus müdürlüğü gibi :) Bütün akrabaların Adı ve TC Kimlik numarası kayıtlı. Amazon'da kendi politikaları gereği daha karışık durum. Tek kolide aynı üründen 2 adetten fazla olmaması gerekiyor mesela.
ama başka tc leri kullanarak alıyorsun anladığım kadarıyla 😅
Galiba doğru, bana da 1 paket içinde geldi 3 farklı ürünüm.
Evet aylık 5 ürün değil 5 peket irsaliye gibi düşünülebilir.
peki ay içerisinde en fazla kaç ürün almıştın. 3 üründen başka ay içinde ürün aldın mı? Bir sitede denk gelmiştim de koli değil ürün yazmışlardı özellikle belirtmişlerdi
Ücret farkını aldım bende. Hızlı düştü hesabıma(3.günde) tabi banka ile alakalıdır.
bana da denk geldi 90 lira. ama bankaya göndermedi temu kredi parası diye hesaba ekledi

temu dan şunları bayağı beğendim.

bisiklet gözlük: (link)
üçgen su geçirmez reflektif çanta
(link)
forma
(link)
polka dot jersey
(link)
bleeding kit
(link)
mtb ayakkabı
(link)
arka ışık
(link)

ayrıca
fade comb
(link)
traş makinesi
(link)
lehimleme silikon aparatı
(link)
havya
(link)
sensörlü şarjlı led 20-30-50 cm
(link)

gerçekten çok fazla çer çöp var. arayıp bulmak da zaman alıyor neyse ki yorumlar var.

20 TL'lik iade benim de kartıma yansıdır. Ancak artık karta iade opsiyonu çıkmıyor. Temu bakiyesi olarak alabiliyorum. Bunu pek beğenmedim.
ama başka tc leri kullanarak alıyorsun anladığım kadarıyla 😅

peki ay içerisinde en fazla kaç ürün almıştın. 3 üründen başka ay içinde ürün aldın mı? Bir sitede denk gelmiştim de koli değil ürün yazmışlardı özellikle belirtmişlerdi

evet, nüfus müdürlüğü gibi benim amazon hesabı :) Bilgileri dahilinde, tanıdıklarımın adına da sipariş veriyorum. Benim ayda 70 paketi geçtiğim oldu. içlerinde 1 ya da 2 farklı üründen 2şer tane olarak, yüzlerce ürün aldığım oluyor. Kesin bilgi, ürün sayısı değil, gönderi sayısına bakılıyor.

• Beğen
20 TL'lik iade benim de kartıma yansıdır. Ancak artık karta iade opsiyonu çıkmıyor. Temu bakiyesi olarak alabiliyorum. Bunu pek beğenmedim.
Hangi banka? Enpara ya direkt yansıdı. Extrede temu.com iadesi diye yansıdı

• Beğen
Üstteki link referanslı mı ?

• Beğen
bende de enpara'ya yansıdı. Ancak bundan sonrakilerde (ve diğer hesabımdaki iade'de) temu bakiyesi olarak iade alabiliyorum, nedense kart opsiyonu çıkmıyor.

ilk entry'deki ise evet.

hımmm, onlar için mantıklı, bizim için kötü haber

bu gözlüğün aşağıdaki modelinden 3 adet aldım, kendim ve arkadaşlarım içn gelmesini bekliyorum. Gece de kullanabilmek için iyi olacaktık. (link)
ben de bu gözlükten düşünmüştüm ama normal güneş gözlüğü kadar kararmıyor o yüzden onun yerine normal gözlük kullanıyorum dedi bir arkadaş
ilk entry'deki ise evet.
bu linki nasıl oluşturuyoruz ve alışveriş yapınca linki oluşturana ne kadar veriyor bilginiz var mı

ben de bu gözlükten düşünmüştüm ama normal güneş gözlüğü kadar kararmıyor o yüzden onun yerine normal gözlük kullanıyorum dedi bir arkadaş

bu linki nasıl oluşturuyoruz ve alışveriş yapınca linki oluşturana ne kadar veriyor bilginiz var mı

Gelince deneyebileceğim. Ben normalde Revo'nun (link) modelini kullanıyorum gündüzleri, sahilde bisiklet yolunda sürdüğüm için yeterli oluyor. Belki tura çıksam rüzgar koruması vs. yetersiz olur. Bunu esasen gece için aldım ama kararması tatmin edici olursa gündüz de kullanırım.

Üye olurken veriyordu o linki sanıyorum. Profil kısmından da ulaşılabilir diye düşünüyorum. Yeri gelmişken, ilk entry'de bu referans durumunun da belirtilmesi güzel olurdu tabii...
Az önce ilk paketimi teslim aldım, 1 tanesi de yolda. Şahsen gelen ürünlerden memnunum. (Seleyi denemem lazım, halihazırda brooks c19 kullanıyorum) Amazon'da alacaklarımdan bir farkı yok zaten ürünlerin. Buz kabını da attım buzluğa, daha büyük modelinden alsaydım, viski için güzel buz küreleri olurmuş.

1000035159.jpg

Son düzenleme:
  • Beğen
Temu alt limit 2000tl yaptı ama size vereceğim bir kaç taktik ile güzel kuponlar vermektedir. Hafta sonu 2500tllik alışveriş yaptık bu hafta sonu 2500tl daha yapacağız

Temu mobil indirdikten sonra temu indirmeyen var ise bu link kullanabilir. (link)

Arama kısmına ilk olarak "acs733123" yazıp aratıyoruz daha sonra uygulama sayfasını kapatıp tekrar açıp bu sefer arama kısmına dpp3976 yazıyoruz. Tebrikler 6 adet kuponunuz hazırdır.

⚡️(link)

⚡️ (link)

⚡️ (link) satın aldım henüz test etmedim. Dışı plastik

⚡️ (link)

⚡️ (link)

⚡️ (link) renk fiyat farkı vardır

⚡️ 2(link) Boyuna bakmayı unutmayın

⚡️ (link)

⚡️ (link)

⚡️ (link)

⚡️ (link)

⚡️ (link)

⚡️ (link):

⚡️(link)

⚡️ (link)

⚡️ (link)

⚡️ (link)

⚡️ (link)

⚡️ (link)

Lütfen satın almadan önce iyice araştırınız. Tüm açıklamaları yorumları okuyunuz.

Temu alt limit 2000tl yaptı ama size vereceğim bir kaç taktik ile güzel kuponlar vermektedir. Hafta sonu 2500tllik alışveriş yaptık bu hafta sonu 2500tl daha yapacağız

Temu mobil indirdikten sonra temu indirmeyen var ise bu link kullanabilir. (link)

Arama kısmına ilk olarak "acs733123" yazıp aratıyoruz daha sonra uygulama sayfasını kapatıp tekrar açıp bu sefer arama kısmına dpp3976 yazıyoruz. Tebrikler 6 adet kuponunuz hazırdır.

⚡(link)

⚡ (link)

⚡ (link) satın aldım henüz test etmedim. Dışı plastik

⚡ (link)

⚡ (link)

⚡ (link) renk fiyat farkı vardır

⚡ 2(link) Boyuna bakmayı unutmayın

⚡ (link)

⚡ (link)

⚡ (link)

⚡ (link)

⚡ (link)

⚡ (link):

⚡(link)

⚡ (link)

⚡ (link)

⚡ (link)

⚡ (link)

⚡ (link)

Lütfen satın almadan önce iyice araştırınız. Tüm açıklamaları yorumları okuyunuz.

Neden listedeki ürünlerin hiçbirinde yorumları göremiyorum? Linkte bişey mi var?

Neden listedeki ürünlerin hiçbirinde yorumları göremiyorum? Linkte bişey mi var?

Onlar referans linki. Gidilen ürünler doğrudan sepete de eklenemiyor, yorumlar ve detaylar olmadığı gibi sepete ekleme butonu da çıkmıyor. O sayfadan mobil yazılım yüklediğinizde linkin sahibi kazanç elde ediyor, size de ilk alışveriş için bu işlemi yaptığınız ilk üründe indirim teklif ediliyor. Açtığınız ürünlerden ilginizi çekenlerin başlığını kopyalayıp yeniden aratırsanız tüm detaylar, sepete ekleme ve kaydet butonları, yorumlar görünüyor.

Selamlar forum ahalisi,
Temu sitesinden haber olmayan yoktur sanırım. Site yeni üyelere indirim kodu vermek ile birlikte referans ile üye olanlara referans sahibine belirli bir ücret vermektedir. Bu ücret alışveriş miktarına bağlı olarak değişmekte olup alışveriş tutarına göre para vermektedir. Lafı fazla uzatmadan her türlü temu sitesinden alışveriş yapan kişiler için indirim kuponuna ek bizlerde geri ödeme yaparak kazan-kazan formülü yapmak istiyorum.

Ortalama 3000'tllik bir alışveriş yaptığınızda sizlere 900Tl kupon indirimi vermekte olup bizde buna ek olarak bizim referansımız ile üye olup alışveriş yapan herkese harcadığı tutarın %10 kadarını geri ödeme yapacağız. Ödeme işlemi sipariş onaylandıktan ve hesabımıza geçtikten sonra sizin payınıza düşen cashback ücretini İBAN hesabınıza ödemekteyim.

Referans ile üye olan kişiler panelde sadece ilk ve son harfi göründüğünden (örnek: k**s) üye olmadan önce öm veya telegram ocetinkaya iletişime geçmeniz gerekmektedir.
iyi forumlar dilerim.

Geri