Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Tern Kullanıcıları Kulübü

@Cem cm sizde de mi ses vardı ? bendeki ses hızlanınca hızlanan yavaşlayınca yavaşlayan bir ses...

Scudo
@BF Okuru işte kapitalis düzen, naabarsın :) deluxe tern anahtar takımı satmak istiyor olabilirler

şaka bi yana katlanır konusunda gerçekten çok tutarlı olmayan hareketler var hem dahon hem tern hem de dekatlonda :ckskc:
bi ara benim c8 için bi inceleme konusu açıp hepsine saygılarımı sunacağım o konuda

• Beğen
Tepkiler: srknsnyz
@BF Okuru evet kuvvet altında geliyo o ses. Bi deneyin olmazsa eğer pedallara gidon borusuna falan da bakılır.

@Cem cm akşam eve gidince direk anahtarla girişeceğim bisiklete. umarım kesilir. aslında o mandal vidyolardan izlediğim kadarıyla gevşek ise geliyor galiba ama benim mandal gevrek de değil gibi.

benim de gidonun katlanma noktasından üzerine verdiğim yük değiştikçe gelen bi gıcırdama sesi vardı
geçtiğimiz gün ilk bakımı için erdoğanlar bisiklete götürdüğümde söyledim, baktılar bi yeri çok gevşekmiş, onu sıktılar ve kesildi
bi esneme veya gevşeklik hissetmiyordum ama yine de varmış :D
umarım sizde de aynısı olur ;)

• Beğen
Tepkiler: srknsnyz
ben de hafta osnu götürüp bakıma vereceğim :)

@Cem cm
Sayin @Cem cm sizin dediginiz gibi yaptim ses kesildi su anda, insallah bir daha olmaz.. cok sagolun bayadir kurcaliyordu kafami :))

sorununuzun çözüldüğüne sevindim, yardımımız dokunabildiyse ne mutlu bize :)
64e9e2c051ebf91d5149eb8dd051fa03.jpg

Arkadaslar, 28 lik carraro yol bisikletimin malum nedenlerle (tasima zorluğu,araca sigmama gibi) balkonda atil beklediği uzun dönem sonunda onu satarak, Tern node C8 24 inc bisiklet ile araniza katildim . Suan için gayet memnunum. Sürüs keyfi üst düzey. Katlandiginda sedan aracin bagajına sigmakta. Ve her unsuru ile kalitesini belli ediyor .Ekipman olarak ,ön arka far, wireless km sayaci ve suluk aldim.
IMG_6377.JPG

@alamajor78 Hayırlı Olsun.Güle güle kullanın.
Birde Arka Bagaj takarsanız görünüm olarak çok hoş duracaktır.

@mustang41 Tesekkur ederim, evet ayni seyi bende düşünüyorum. Arka bagaj için kendi orijinal tern marka urun baya pahali (350 civari), birde biologic marka yan urun var tern için urettigi. Uygun birsey bulduğumda aksesuari arka bagaj ve anahtar vs koymak için sele arkasi çanta ile tamamlamak istiyorum.

• Beğen
Tepkiler: mustang41
@alamajor78 Ben 85 liraya buldum.Ve Taktırdım. (Stand Marka).Şu an Bisikletim daha bir hoş oldu.
Sanki önceden bir şeyler eksikmiş gibi duruyordu.Çokda işime yarıyor Arka bagaj.
Şimdi ön bagaj arıyorum bakalım.
Bu sepette olabilir çantada.
Araştırıyorum.:)

Arkadaşlar merhaba , arama yaptım bulamadım. Tern'ler için hangi orta yatak sökme anahtarı kullanılabilir acaba?

Orta yatakda sürtünme hissi ve yeryer çıkırık sesi var. Rulman yada bilye yüzüğü zarar gördü diye düşünüyorum. Pedalları söküp mili kontrol ettiğimde yatağın çok sıkı kapatıldığını gördüm. Üretimden bu şekilde çıkmış sanırım.

Standart bütün göbek sökme anahtarlarını aradım , üstündeki 8 dişli konkav girintiye direkt uyan yok. Tahminimce yaklaşık olarak tutabilecek 2-4 dişli somunlar var ama tam uyumlu değil. Sadece yetkili bayilerin de mi vardır bu parça? Tüm bakım onarımı kendim yapıyorum, eksik parçaları tamamlamak isterim.Orta yatak bakım/tamir yapmış olanınız var mı ?

Arkadaşlar bisikletin aşınan yerlerini nasil ve ne ile boyuyorsunuz?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@lercan2000 Henüz boya gerektirecek bir aşınma olmadı ama hafif çizikler pasta-cila benzeri bir yöntemle azaltılabilir. Birkaç kilit nokra tespit ettim , yoğun kullanım ve katlamada, inip binerken aşınabilecek. Bu bölgelere gidonda ve çatalda olan stiker a benzer koruma patchleri yapacağım.

• Beğen
Tepkiler: lercan2000
Geri