Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Teşekkürler butonu eklenmiştir

Scudo
Arkadaşlar Siz Ali Abinin Açtığı Konuyu Yine Yanlış anlamışsınız. Teşşekür Butonu Bozuk Dememişki Lütfen Mesaj kirliliği Yapmayalım... Açılan Konuları iyi Okuyalım
Ayrıca Konu için Teşşekkürler Ali abi.

Bir konu vardı,Tam olarak hatırlamıyorum ama night driver dı sanırım.Herkes tşk etmek zorunda değil gibi yazı yazmıştı.Ben katılmıyorum.Ortada bir emek var. Burada büyük oranda katılım ve katılıma istinaden bir tşk kür,çokta görülmemeli.Bu aslında bir inceliktir,bir nezaket örneğidir,bir teşviktir,Karşı tarafı mutlu etmektir.Bence bir tşk ürün bir "insana" birçok katkısı vardır.

Herkese,içten tşk ler..Sevgi ve saygılar.

@biker_boys

İsim vermeyeyim .Forumda bir abimiz var ; ya onursal üye ,ya da forum demirbaşı . Ettiği Teşekkür (yazıyla bir). Neden bir tane teşekkürünüz var dedim .Yanlışlıkla benim kız basmış diye cevap verdi. Binlerce de teşekkür almış bir abimiz

ASlında isim verin abi..Ve dediğim gibi ..Nezaketi bilmeyenler aramızda çok fazla..Gırtlağına da çökecek halimiz tabi ki yok.Fakat bunun incelik olduğunu düşünüyorum.Umarım bu konu polemik olmaz...:) İş yerinde beraber çalıştığım bir abi var.Su versem de en küçük bir eylemde dahi adam tşk ediyor ve bundan bıkmıyor..Cidden bunu aslında aramızda selam gibi çoğaltmalı ve ahlak haline getirmeliyiz.

Tşk ler Ali abi..

Böyle yapmakdansa bir yerlere yorum yazsan daha mantıklı olur.Boş yazı biraz abes oluyorda.. :) İyi forumlar.

Bu Baslik maalesef cok cok gec acilmis.

Bu tesekkur meselesinden uluslararasi bolumumuzde forumu terketmis arkadaslar var.
Konuyu acan arkadasa binlerce tesekkur, butonla degil ama kalpten.

• Beğen
Tepkiler: Cem Unden
Merhabalar,

Son bir kaç gündür sitede bir takım geliştirme/düzenleme faaliyetleri olduğunun farkındayım. Ancak bu faaliyetlerin son haline alışamadım tam olarak, aradığım bir takım şeyleri bulamıyorum bir türlü. :D

Eskiden üye kontrol paneline girdiğim zaman, beğendiğim/teşekkür ettiğim mesajlar listesine erişebiliyordum. Artık bu liste kaldırıldı mı yoksa son düzenlemeler sonrasında nasıl tekrar erişebileceğimi mi keşfedemedim?

Teşekkür sisteminin beğeniye çevrilmiş olması ve alıntı mesajların daha belirgin hale getirilmiş olması da daha verimli olmuş.

2013 yılında da aynı konu açılmış
beğendiğim mesajları toplu olarak görebilir miyim?

Geri