Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Timex Ironman Cycle Trainer 2.0 Bike Computer

Scudo
@emrah9700

Evet 2.0 en son versiyonu şuan için.
SETTINGS > CONFIGURATION > ABOUT PRODUCT menüsü izlenerek mevcuttaki versiyonu kontrol edebilirsiniz.

@evrenozbilen
tesekur ederim evren bey
vermiş oldugunuz linkten guncel olan firmware ye indirdim adım adım herşeyi yaptım ama 9. adımda sorun çıktı
Go to the File menu in the Timex Device Agent and select Update Device.
timexi bilgisayarım görmüyor dosya sistemi açılmadı şarj oluyor ama bilgisayarımda göremiyorum cihazı Timex Device Agent 3.0 da yükledim ordada gözükmüyor

@harun tınas
Rica ederim. USB kablosunu çıkarın ve tekrar takın. Timexin ekranında PC ye bağlan YES/NO şeklinde pencere açılması lazım.

Dener misiniz

• Beğen
Tepkiler: harun t
@evrenozbilen birde cihaz pausede unutulup yol alındıkdan sonra hatırlanıp başlatılınca aradaki mesafeyi ortalama hızı maksimum hızı doğru hesaplamama sorunu giderilse keşke..

@emrah9700
Unutmamak için ben geceyse arka ışığını kapatıyorum, gündüzse saati yerinden söküp cebime koyuyorum. [emoji3] tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: Emrah Demirci
USB girişinden veya kablosundan kaynaklanabilir. Mini USB başka bir kabloyla veya bilgisayarınızdaki başka bir USB girişine takıp deneyin isterseniz. Bir de bunları yapmadan önce Timexi de bir kapatın açın. Sorun olmaması lazım.

• Beğen
@evrenozbilen başka bilgisayarda da denedim kabloyu da değiştirdim olmuyor
device agent programı iel timex haberleşemiyor
timexin bilgisayarla bağlantısı yapılmıyor şu an windows 8.1 kullanıyorum yarın iş yerinde windows 7 ile deniyecem bu seferde olmazsa cihazda sıkıntı var demektir

Ben de hala nabız bandı sorununu çözebilmiş değilim toplamda 3 kere sorunsuz kullanabildim :( artık uğraşmak dahi istemiyorum. Oysa sırf nabız için almıştım bu ürünü. Sizin bantlar gelsin bi bakın da biz de sipariş geçelim yapacak bir şey yok :(

@K. Aydın

Benimde nabız bandım BAZEN 30'da yada 55'de takılma yada düşük ölçme sorunlarını çıkarınca, çoğunluğu plastik olan nabız bantlarının daha düzenli olduğunu duymuşdum, onlardan aldım şuan yeni nabız bandıyla sorunsuz kullanıyorum,

Eğer eski nabız bandıyla ilgili firmayla iletişime geçerde ürünü değiştirmeyi başarırsanız yolunu burda paylaşında bizde aynı yolu izleyelim..

Hiç denemedim açıkcası ama akşam müsait olursam bi mail atayım. Şimdi telefondan giriyorum bütün mesajları okuyamadım sizin aldığınız ürünü de incelerim akşam. Teşekkürler.

• Beğen
@evrenozbilen windows 8.1 için linkini vermiş oldugunuz driverıda yukledm olmadı.
iş yerinde orginal lisanslı win 7 de denedim oldu. cihazımı güncelledim bağlantı yapabiliyorum artık.
ama win 8.1 ile her yolu denedim olmadı.
gözünü seveyim win 7 nin
yalnız versiyon 1.01 den 1.02 oldu baska veriyon var mıdır bilemiyorum
ilginiz için tesekürü borç bilirim

• Beğen
@harun tınas

Rica ederim. Windows 8 de de çalışması lazım aslında yukarıdaki driverla.
SETTINGS > CONFIGURATION > ABOUT PRODUCT menüsünü izlediğinizde 1.02(düzeltildi) versiyon olarak gözükmesi lazım.

• Beğen
@evrenozbilen@evrenozbilen
TIMEX CT-2.0
version: 1.02
yazmakta
(link)
buradaki link te ise 2012 den kalma firemare 1.02 var sadece firamere 2.0 diye bir uptade bulunmamakta

Şuan işyerimdeyim ve cihaz dolayısıyla yanımda değil.

Firmware update sayfasında "Upgrading the Timex Cycle Trainer 2.0 Firmware" yazdığı için aklımda versiyon 2.0 olarak kalmış olmalı. Bu konunun daha önceki sayfalarda versiyon ile ilgili benim veya Hüseyin Gündoğdu'nun yazıları mevcuttur. Emin olmak için bir göz atın isterseniz. 1.02 olması lazım. @harun tınas

EDİT: Aslında yeni kullanıcılar için bir kullanım klavuzu oluşturmak güzel olacak. Bizler de tekrarlamadığımız için unutup gidiyoruz.

Merak eden arkadaşlar için ürünün incelemesi
(link)

Buda Kullanım Kitapçığı
(link)

• Beğen
Tepkiler: evrenozbilen
Arkadaşlar konuyu güncellemiş olacağıma ama bu kadar arkadaşız size de belki lazım olur ya da bilen birileri olur yardımcı olur diyerekten yazıyorum.

Gidon boğazına takıyordum timexi tam ortadan dikey giden boruya, çok güzel oluyordu. Ama nite-ize telefon tutacağı aldığımdan beri ürün o kadar hoşuma gitti ki onu bisikletimden çıkarmaz oldum ki o da malesef timex'imin yerinde durduğu için timexi kullanmıyorum ( hepsi estetik kaygıdan:D) Gidonun sağında yada sol tarafında da siz de tasdik edersinizki çok güzel durmuyor alet. Bende bu sorunu aşmak için Erdoğanlar bisikletten linkteki sigma destekli ürünü aldım. bknz: ama malesef olmadı çok emanet durdu ve yarın iade edeceğim. Netten araştırmalar sonucunda da de timex destekli bir tutangaç bulamadğımdan ötürü size danışıyorum. Nasıl olacak bu iş:kötü:

@Hakan Beşikçi Hocam sizde sensörlerin çalışıp çalışmadığını sormuştunuz. Garmin gsc-10 değil de yeni ayrı ayrı satılan hız ve kadans sensörleriniyle denemiştim hatırlarsınız. Çalışmamıştı ben piller bitik sanmıştım ama malesef öyle değilmiş. Daha timex'e tanıttırmayı beceremedim sensörleri. Uyum sorunu olma ihtimali yüksek malesef :(

• Beğen
Tepkiler: Hakan Beşikçi
Geri