Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Torres_9 Yeni Video Caddebostan Street

Nasıl bulduk?

• Çok güzel

• Orta

• Vasat

• Toplam katılım
    38

torres_9

Daimi Üye
Tepki
160
Arkadaşlar biraz ara verdikten sonra tekrar video çekimlerimiz başladı artık burda sadece kendi videolarım olucak umarım her ay yeni bi video koyma şansım olur:D videoda hareketleri yapamadığım yerleride kesmedim ki anlaşılsın yaptığımız iş kolay değil kask(ama sevmiyorum tamam hayat kurtarıyoda:D) taktım:Deldiven tamam ve herşey hazır buyrunuz:D

Sevgiler

Scudo
çok güzel video recep devamını bekleriz.demek herkesi dinledin kaskın kafanda:D

• Beğen
Tepkiler: torres_9
Süpersin.
Geleceğini bu konuda çok ama çok parlak buluyorum ilerde bunun motorlarla yapılanı var ve bu işden baayağı bir köşeyi dönebilirsin. Keşke oralarda otursam hergün gelirdim izlemeye ahhh:(.

Bir ara topluca bütün istanbuldaki hareketçiler beşiktaş meydanda toplansada gövde gösterisi yapsanız :)

• Beğen
@sertacr88

Teşekkür ederim abi saol

recebım emegıne saglık cok gusel vıdeo bıde su kameraman abi ortalarda dolanmasa süper olcakmış:D:D:D:D:D:D

helal olsun. darısı başıma.:D

:Skull-175 kardeşim gercekten supersınn kaskı takmana da sevındım ayrıca yaptıın işin kly bişey olmadınıı gosterdıın ıcınde teşekkürler gerçekten supersınn başarıların dewvamınıı dılerızz

Recep kardeşim harikasın maşallah...
Cesaretini ve yeteneğini takdir ediyorum ama özellikle kask takmana çok çok sevindim.. Senin gibi gençler lazım bize o yüzden kaskını takmaya devam et olur mu;)

Ayrıca biraz daha kaliteli bir makineyle ve biraz daha işi bilen bir kameramanla çok çok daha güzel çekimler yapabilirsiniz...
Hadi şimdiden kolay gelsin.. Çalışmaya devam..

• Beğen
recep güzel video olmuş ayaklarına sağlık :D yanında senin gibi yapan biriside daha olsa çok daha güzel olurdu...özeliklede kask takmayı alışkanlık haline getirmelisin...kask hayat kurtarır.....

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim:D

Helal olsun tarzına,emeğine ve iyi bir şekilde yapabilmene...

• Beğen
oylamada "vasat" 1 oy gorunuo, kim oldugunu gercekten merak ettim!

Geri