Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Tour De France 2010

Arkadaşlar turu nereden izleyebilirim uyduda çekmiyorda teşekkürler

Scudo
yayını bildigim kadarıyla eurosport veriyor türkiyede sadece... fakat bağlantınız (ve kotanız) müsaitse internet üzerinden eurosport'u izleyebileceginiz siteler mevcut; google amca da aratınca bircok secenek cıkıyor.

@Emre Yıldız

Güzel bir site var CyclingFans adında, tüm önemli yarışlar için güncellemeler gönderip Live linkler veriyorlar. Düzenli Facebook updateleri de var. Bugünkü yarış için ayrılan sayfa (link).

@Emre YıldızArkadaşım bu konunun ön sayfalarına bakarsan görürsün nereden seyredeceğini

@Emre Yıldız

@mcanb

Ben Eurosport 1 den seyrediyorum, fakat sanırım Digitürk gerekiyor.
Arkadaşların bazı önerdikleri siteler var oralarada bakabilirsin.:)

• Beğen
Tepkiler: Cem Unden
Eveet, Frank Schleck dağıldı, kötü kaza geçirdi, bakalım Andy ne kadar dayanacak. Gerçi dünkü etapta Andy'yi Cancellara taşıdı ama bu nereye kadar gider bilmiyorum.

Biraz erken olacak ama bence bu turu Cancellara veya Contador alır.

Contator'un takımı dünkü finişte olduğu gibi saçmalamaya devam ederse bu iş onların adına çoook zor. Contador son km.leri tek başına çevirirken elemanı rakiplerini finişe taşıdı :D var mı böyle bişey. Lance'in takımı daha bir sağlam olur diye düşünüyordum ama onların derdi de tecrübe eksikliği oldu galiba.
Saxobank en derli toplu takım gibi. Böyle giderse derece çıkarırlar.

• Beğen
Kafamda şu ana kadar bir isim öne çıkmıyor .En iyi takım Saxobank ama liderleri Schleck kardeşler turu tamamlayabilir mi acaba ? yoksa domestikleri iyi. Astana bence takım içi çekişmelerin şimdiden başladığı bir ekip . Takımda kardeşlik havasının en fazla olduğunu tahmin ettğim ekip RadioShack. Onlar yokuşlu etaplarda öne çıkacaktır tahminim.

Van Den Broeck (Bel) , Nicolas Roche (Irl), Denis Menchov (Rus) ,Bradley Wiggins (GBr), Roman Kreuziger (Cze) , Luis León Sánchez Gil (Spa),Janez Brajkovic (Slo) ,Andreas Klöden (Ger) ,Christophe Riblon (Fra) ,Samuel Sánchez Gonzalez (Spa) ;klasik favorilerin dışında öne çıkmasını beklediğim isimler.

Bugünkü 4.etap turun en kolay etabı olarak kabul ediliyor. 153km ve benim tahminim son kilometrelerde iyi atak kaldıran bir Fransız bu işi götürür

Etap özetlerini gece 12'den sonra gösteren ve 8-11 arasındaki en güzel saatlerde amerikan güreşi gibi saçmalıklar yayınlayan eurosport'u şiddetle kınıyorum.
Eurosport Türkiye'nin yayın akışını kim hazırlıyor acaba?

Tabii, bültenlerinde tek kelime bile bahsetmeyen ulusal kanallarımızı da eklemek lazım...

• Beğen
Tepkiler: tatata
@levo_redkid

Büyük zeka örneği gerçekten!!!

@levo_redkid

tamamen katılıyorum, iş yerinde web den izlemeye çalışıyorum fakat çok iyi takip edemiyorum malesef :( şu özeti daha erken bir saate koysalar ne kadar mutlu olucam

@gurol

Bahsettigin yaris gecen seneki Fransa Bisiklet Turu idi..

Ben türkçe olarak izleye bilceğim bir yer sormuştum ama yinede teşşekkürler

@gurol

Bravo valla Gurol:))Gecen seneki olaylari cok net hatirliyorsun.Ancak tabi arada bir fark var.Tura Vino domestik Contador kaptan olarak geldi.Zaten bu sene astanadaki en buyuk problem takim olamamak.

@Ali Gelir

Bir duzeltme sadece ..Van Bruyneel degil Johan Bruyneel

• Beğen
@Mustafa İçdağ

Cancellara nin bu turu alma ihtimali yuzde sifir.Tirmanma ozelligi zayif olan bir bisikletci.Pirenelerde geride kalacaktir.

• Beğen
Bakın bu site çok çılgın :)

HTC nin bisikletçilerinin hızları ve haritadaki yerleri görülüyor. Dolayısıyla pelotonun haritada nerede olduklarını ve hızlarını da görebilirsiniz :)

Güç değerleri de görülüyor olmalı ama şu anda göstermiyor

(link)

• Beğen
Geri