Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Tour de France 2022

Scudo
Dünkü takım tanıtımı şu anda Eurosport 1 de yeniden banttan yayınlanıyor...

Bu sabah Danimarka polisi 05:30'da yeniden Bahrain Victorious takımına kaldıkları otelde baskın yaparak 2 saat arama yapmış. İlginç olmaya başladı durum.

Son düzenleme:
Tırmanışlar
(link)

Bu sabah Danimarka polisi sabah 05:30'da yeniden Bahrain Victorious takımına kaldıkları otelde baskın yaparak 2 saat arama yapmış. İlginç olmaya başladı durum.

Bahreyn takımı başındaki Milan sabıkalı sayılır. Onlara o yüzden özel ilgi var diye okudum. Aderlass hikayesinden, AICAR isimli dopingin peşindeler, birileri bir şeyler yumurtladı muhtemelen, ama temiz çıkmış takım...

16:30 - 20:45 arası ekran başındayız.
1656662312629.png
Cetvelle çizilmiş gibi bir profilde,13 k. " Bireysel Zamana Karşı'" etabı ile Danimarka'da açılışı yapıyoruz...
"Ganna" gonna be first... ;)

Bugünkü açılış ITT etabındaki ortalama hız tahminlerinizi alalım :) 50 olur mu dersiniz?

Ayrıca, konuda gözlerimiz @hamlet2006'yı arıyor...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: karanbatu
Bugünkü açılış ITT etabındaki ortalama hız tahminlerinizi alalım :) 50 olur mu dersiniz?
parkur kısa olduğu için tam güç giderler, 50'yi geçerler diyorum...
ama parkurda çok viraj olduğu için de, sanki hiçbir noktada max. hıza da ulaşamayacaklarmış gibi duruyor...

Geçen seneki 2 TT'de yaklaşık 51 ortalama yapılmış, onlarda da çok dönüş var ama max hıza çıkılabilecek düz yol da çokmuş...
Bu sene bence biraz daha yavaş bitecek gibi...

50'yi göremeyeceğiz bence...

İsim tahminlerini de alalım mı öyleyse?
Ganna kazanır mı? Bisseger Küng Van Art zirveye oynar mı?
Genel Klasmancılardan kim avantaj yakalar? :)

Ayrıca geçen gün forumun Fantasy Ligi açıldığını görmüştüm. Akşama girerim diyordum ama kaldırılmış galiba?

Ganna-Küng-Roglic diye dalayım ilk 3 :)

Ortalama 54-55 km/s olur.
54-55 km/s diye tahmin eğmiştim ancak bu rakamlar olmayabilir zira şuan her ne kadar güneşli olsada yarış saatinde aşırı sağanak yağış bekleniyormuş. Parkurun virajli olmasıda göz önüne alınırsa yağmur bütün herşeyi değiştirebilir, genel klasman yarışçılarının daha ilk günden riske gireceklerini sanmıyorum.

Rüzgar bilinmeden tahmin edilemez. Kafadan gelirse çok şey değişir

TT etabını Ganna alır diyorum,tahminim 56 ortalama ile :cool: Bisseger de gizli favorim.Genel klasmancılardan da avantajı kapan ya Rogliç yada tribıl yapmak isteyen Pogaçar olabilir.
Edit:bu yağmurda 56 ortalama zor ;)

Son düzenleme:
Yerler ıslak

Yarış başlıyor yagmur heyecan getirdi

• Beğen
Tepkiler: seko35.50
Geri