Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Trainer tavsiyeleri

Scudo
@TrEddieMercury iade çok meşakatli olur, wiggle üzerinden almayı planlıyorum çünkü. beğenmezsem de elde tutsam bile zaman içinde değeri artar sanki. çok yoğun trainerı kullanmıyorum ama bir arada kaldım.

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut
@TrEddieMercury iade çok meşakatli olur, wiggle üzerinden almayı planlıyorum çünkü. beğenmezsem de elde tutsam bile zaman içinde değeri artar sanki. çok yoğun trainerı kullanmıyorum ama bir arada kaldım.
Çok aktif trainer kullanmıyorsanız bence hiç gereği yok. Ama illa para harcamak istiyorum diyorsanız hali hazırda elinizde yoksa daha kullanışlı ve faydalı olacak power metre yada daha iyi bir jant setine yatırım yapabilirsiniz.

Bir yatırım enstrümanı olarak Kickr Climb 😅 Şaka bir yana, her seyin değeri artar tabii ki ama sizin için en mantıklı alışverişi yapmakta fayda var. Kickr Climb sizi daha fazla indoor antrenman yapmaya motive edecekse, uygun fiyata da bulmuşken kaçırmayın derim. Ancak benim gibi aldıktan kısa bir süre sonra hevesiniz kaçıyor ve tekrar başa dönüyorsanız, bisikletinizin performansını arttıracak upgradeler yapmak daha mantıklı sanki, @Semih Cavdar'ın da belirttiği gibi.

Rollers'a alışınca trainer çok monoton, sıkıcı geliyor. Alışma dönemi zor olsa da normal yol şartlarındaki keyif ve heyecanı biraz olsun yaşamak istiyorsanız Rollers derim..Hele bir de zwift gibi bir interaktif uygulama ile kullanırsanız tadından yenmez bir hal alıyor..

Trainer olayına Btwin Inride 100 ile katılabilmiştim 3 hafta kadar önce . Keşke geçen kış alsaymışım dedim... Soğuk - yağmur vs. düşünemeye çok gerek yok , en azından antrenmanlardan geri kalmıyormuşuz. Zwift ile de keyifli hale geliyor.. inceleme mi ? tabii ki :)

Ankara ayazları başlayınca bendeki durum;
Bu arada kadans hız nabız vs. sensörleri almam lazım önerileniz var mıdır?
Bu arada Taner bey videonuzu çok beğendim.
WhatsApp Image 2021-12-21 at 20.09.03.jpeg

Trainer olayına Btwin Inride 100 ile katılabilmiştim 3 hafta kadar önce . Keşke geçen kış alsaymışım dedim... Soğuk - yağmur vs. düşünemeye çok gerek yok , en azından antrenmanlardan geri kalmıyormuşuz. Zwift ile de keyifli hale geliyor.. inceleme mi ? tabii ki :)

Merhabalar hocam sokma milli bisiklet ile hangi aparatla kullanabilirim bunu biliyor musunuz?

• Beğen
Tepkiler: TatanQa_tr
278794 dosyayı görüntüle
Merhabalar hocam sokma milli bisiklet ile hangi aparatla kullanabilirim bunu biliyor musunuz?

Fiyat/performans ürünü olarak coospo ürünlerini kullanıyorum ve tavsiye ediyorum ... şimdiye kadar tüm sensörler görevini sıkıntısız yapıyorlar.

Son düzenleme:
Fiyat/performans ürünü olarak coospo ürünlerini kullanıyorum ve tavsiye ediyorum ... şimdiye kadar tüm sensörler görevini sıkıntısız yapıyorlar.
Teşekkürler, geçen hafta siparişi verdim. Forumda da çok güzel incelesin olunca tereddüt etmeden siparişi verdim.

• Beğen
Tepkiler: TatanQa_tr
Merhabalar 450-500€ Bandında bir Trainer arıyorum, Zwift için kullanacağım şimdiden teşekkür ederim önerileriniz için

• Beğen
Tepkiler: sahrana
278794 dosyayı görüntüle

hız/kadans sensörü için bir şey aldınız mı hocam? Veya almayı planladığınız belli bir ürün var mı?

hız/kadans sensörü için bir şey aldınız mı hocam? Veya almayı planladığınız belli bir ürün var mı?
Ben normal bisikletimde kadans için megane sensör kullanıyorum. Hem kadans hem hız olarak 2 ayrı modda ayarlanabiliyor. Fiyat için de gayet uygun. Fakat 2 tane almanız gerekli. Hız ve kadans için ayrı.

• Beğen
Tepkiler: _Madmexx _
Evet aldım aşağıdaki konuda incelemesi olan ürünü aldım, sanırım bir iki güne elimde olur. Kullanınca tecrübelerimi de paylaşırım.

İnceleme - Coospo BC200 GPS Cihazı
Çok enteresan size cevap yazdığım sırada kargom geldi.
WhatsApp Image 2022-01-10 at 09.59.55.jpeg

Son düzenleme:
Merhabalar elite turbomuin den interaktif trainer a geçmek istiyorum aklımda 3 marka model var tecrübelerinize ihtiyacım var

1. Wahoo kickr core
2. Tacx flux2
3. Elite Direto XR

Merhabalar elite turbomuin den interaktif trainer a geçmek istiyorum aklımda 3 marka model var tecrübelerinize ihtiyacım var

1. Wahoo kickr core
2. Tacx flux2
3. Elite Direto XR
Tacx Neo 2T kullanıyorum tavisye ederim bütçen uygunsa. Ama illa ki bu yazdığın 3 tanesinden biri dersen özeliklerine bakarsak en iyisi Elite Direto XR duruyor. ikinci sırada Wahoo son sırada ise Tacx.. Ben olsam Elite Direto XR'ye giderdim.

1. Wahoo kickr core
2. Tacx flux2
3. Elite Direto XR
Elite Suito al. Bende Suito kullanıyorum ve memnunum. Bir üst modele gerek dahi yok bence. Zaten %10-12 ye geldin mi pedal kazık gibi oluyor.

Benim için asıl önemli konulardan biride çıkardığı ses Apartman dairesinde oturduğum için en sessiz olanı da tercih sebebim

İn ride 100 kullanım olarak nasıldır ? Apartmanda kullanacağım. Ses olarak yüksek midir ?

Geri