Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Trans Continental Tcr 6

@mümtaz öztürk Mümtaz Ağabey,
Sanki yarıştaymışsın gibi tüm çantalar ve tüm yükünle antrenman yaptın mı?Bir nevi yarış simülasyonu yapıyor musun?

Scudo
@hamlet2006
İhtiyara çok yüklenmeyin canım, zaten 11 kg luk bisikletle antrenman yapıyorum. Yarışa kadar bir dört kg verdim mi tamamdır..:)

@mümtaz öztürk
Estağfirullah ağabey.Maşallah ,sana güveniyoruz.
Sadece yarışta yorulmayacaksın ,yarıştan önce de yarıştan sonra da tam saha baskı.Kurtuluşun yok ağabey.:islik::harika:

@hamlet2006
:Dvalla yandık, tam saha baskı var... :)

Bakalım, şu trans troy da neler olacak, ona göre pozisyon alıcam... :D

@mümtaz öztürk Aynı şehirde yaşasaydık buna emin ol antrenmanlarına katılırdım video ile kayıt bile ederdim.Trans Troy Race diye bir yarış var katılacakmıydın ağabey

• Beğen
Tepkiler: yusufgs36
@mümtaz öztürk
Eğer organizasyon üçüncü şahışların evinde kalma iznini veriyorsa evimin kapıları hepinize açık.
Büyük mutluluk duyarım.

@hamlet2006
Allah razı olsun kardeşim, çok teşekkür ederim.

13.04.2018 rest day
14.04.2018 ant.
100 km orta tempo
23 km ort
118 hr ort + karşıdan rüzgar vardı.
750 m kazanım.
Yeni sele süper + bacaklar çok rahat...:)

15.04.2018 ant.
74.5 km orta tempo
22.75 km ort
118 hr ort
575 m kazanım...

16.04.2018 ant.
122,44 km ( 50 km rüzgar karşıdan )orta ile sert tempo arası..
25,58 km ort
121 hr ort.
880 m kazanım.
sadece su içtiğim için sonlara doğru açlık kendini gösterdi.

17.04.2018 antrenmanı
51 km hafif tempo
23.48 km ort
101 hr ort
450 m kazanım

Sevgili dostlar : 42 ayna kol dişli arıyorum, 50 ile değişebiliriz veya satın alabilirim.

18.04.2018 antrenmanı
124,86 km
25,35 km ort
115 hr ort
875 m kazanım

@mümtaz öztürk Abi buraları not defteri olarak mı kullanıyorsun. Şaka bir yana nabız değerlerin efsane abi.

• Beğen
Tepkiler: hamlet2006
@trainspotting35
Eyvallah kardeş. Antrenmanlarını yaz dediler, ben de onları kırmayıp yazıyorum. Aslında pek tarzım değil ama arkadaş hatırına çiğ tavuk hesabı. Bu nabız değerlerimden çoğu kişi şüphelendi ben de saatin pilini değiştirdim. Yine aynı...:D dinlenik nabzım 40 lara düştü...:)

@mümtaz öztürk Şaka yaptım abi olur mu öyle şey istediğin yere yaz. Biz sizleri kalbimize yazdık. Abi nabız olayını hayranlık içerisinde takip ediyorum.

@trainspotting35
Şaka olduğunu biliyorum canım kardeşim, sizler de benim her zaman kalbimdesiniz..:)
@Çağdaş78
Hiç yapmadım..:)

@hamlet2006
Eyvallah Süleyman kardeşim, sağ olasın. Çoktandır sesin çıkmıyordu, özlettin kendini..:)

@mümtaz öztürk İmrenerek takip ediyorum ben de. Gözümde Süpermen'siniz. Nazar değmesin, kazasız belasız sürüşler.
Paylaşımlara devam lütfen.

@volkan ismail
Çok teşekkür ederim, bu yazdıklarınız beni çok mutlu ediyor. İnşallah tüm bu söylenenlere layık biri olurum da şu önümüzdeki ultra yarışlarda bir şeyler yaparım...:)

@mümtaz öztürk İnşallah başarılı olursunuz. Ama sonuncu da olsanız, bitiremeden de dönseniz gözümüzdeki gönlümüzdeki yeriniz değişmez. Saygılar.

(link)

@volkan ismail
Allah razı olsun, ayaklarım yerden kesildi valla, çok iyisiniz.

@Iboil
linki attım ama yukarıda kaldı, kusura bakma kardeş...:)

Geri