Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Transformer...

Scudo
@mehmet ulaş
abi fs candır gerisi heyecandır :):hihi:

@Ergun Yavuz
teşekkür ederim ergun bey,Allah kimseye kaza bela vermesin.

@efe icli belki bundan alırım 600 tl mi neydi üstüne dizerin sonra maçayı filan

@mehmet ulaş
yapmak istedikten sonra sınırı yok

@mehmet ulaş
gümrük ve nakliyeler haric 2500 buldu toplam maliyet

@efe icli bisikletide eklersek 3000 diyelim ama çok hoş olmuş videolarını eklerseniz nasıl olduğunu daha iyi anlarız herhalde tek sıkıntı kadro ?

@mehmet ulaş
açık konuşmak gerekirse ilkbaşlarda kadrodan bende korktum ama kademe kademe test ederek kadroya güvenim çoğaldı.

• Beğen
Tepkiler: mehmet ulaş
@efe icli frenler değiştimi Hidrolik taktırdınız mı?

@Ghost
Frenleri shimano slx yaptım ama satıp zee alıcam

Sn iyiso valla guzel kadrolu bir bisiklet alıp kafana gore ddeğişiklik yapmak. Bende bu yolda yavaş yavaş ilerliyorum. Gule Güle kullanın

@rsomuncu
sağol teşekkürler.

İlk resme baktım da sanki bisiklet yağ akıtıyor. :D Kazasız belasız güle güle kullanın. Çok güzel görünüyor. Kadro ile ilgili yoruma ben de katılıyorum ama zamanla o da yükseltilir. Elbette ilerletmek istiyorsanız. :)

@SerkanH

sağalun serkan bey,tabiki ilerletmeyi düşünüyorum bir sonraki projem yurtdışından kadro getirmek olucak.
https://i.hizliresim.com/qY263q.jpg

• Beğen
Tepkiler: SerkanH
amortisörün rengi gerçekten bisikleti değiştirebiliyormuş

• Beğen
Tepkiler: E.İÇLİ
@QuizzicalHuman
sağolun teşekkür ederim.

Hocam o gergileri nasıl monte ettiniz? Kadroyu delmeniz gerekti mi?

Kardeşim tek kelimeyle mükemmel olmuş toplam masfınız ne oldu arka amortisör ve ön amoritsöre kaç para verdiniz, benimde hayalim bu rr 6.3 veya 6.5 almayı düşünüyorum, 6.5 arka amortisör havalı, frenleri kendisinden hidrolik, ama maşanız ciddi anlamda çok güzel yakışmış bende böyle bir maşayı bu bisiklete takmayı isterdim, fakat maşa ve arka amorisörğn ölçülerine kadro dayanıyor mu? Maşaallah diyelim nazarımız değmesin

Geri