Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Türk Telekom Mağduriyeti

umudo123

Aktif Üye
Tepki
37
İsim
Umut
Bisiklet
Merida
arkadaslar haziranlarda babami aramislar babamda cok anlamiyor internet islerinden taahut yenilemisler ben ayni gun sonra aradim taahutu iptal etmek icin iptal etmemisler

2 gun once interneti kestirmeye gittik turkcell baglatmak icin eve 100 lira taahut ucreti verdik bugun turk telekomdan birisi aradi taahut cezasi odeyeceksiniz diyor faturaniza yansicak tekrar bagliyorum interneti diyor bende sikayet ettim taahut olayini falan sikayet kaydi olusturduk dedi(olusturmamis) interneti tekrar bagladilar biseler zirvalayarak ben tekrar aradigimda kapattirmak icin ceza 164 lira cikti bu konuda ne yapabilirim arkadaslar interneti kapattirmak icin ilgilenenlere simdiden tesekkurler

Scudo
Ttnet'ten kurtulalı neredeyse 4 sene oldu. Eğer yaşadığınız yerde Superonline Fiber varsa bir an önce kurtulun o ttnet'ten. İnsanlara çektirmedikleri şey kalmadı. Konu açılalı epey olmuş ama son durum nedir?

kapattirdik interneti turkcelle gectik ttnet fatura falan gondermedi sonra

Tüketici hakları ile ilgili bir sorun. Eğer fatura gelirse itirazınızı tüketici hakları heyetine yapın.

• Beğen
Tepkiler: Kürşatt
@umudo123 Blof yapmıslar ama bır gıdın ttnet sorun adınıza fatura varmı dıye 2 sene once unı arkadasım ben yatırdım son faturayı dedıgı fatura karsıma cıkınca anladım aramıyolarda faturanız var gelın yatırın dıye gıdınce ogrendık kızdım arkadasıma ama demek durumu yoktu odemedı nese tahattut muhabbetı ıse soyle olur sız adamlarla anlasma yaparsınız mısal 6 ay ucretsız 24 ay olarak 7 ayda cıkarsanız o 6 ayı alırlar 2 ayda cıktınız 2 ayı alırlar oyle actırıp kapamada kımse para alamaz :)

• Beğen
Tepkiler: umudo123
@ElcaSeJawS
Evet peşini bırakmayın. Sinsice faiz bindirip 2 sene sonra kapınıza bir icra takip kağıdı gelmesin.

@mehmetlevent
tamam sorgularim faturayi

Superonline da güvenilir değildir, adamın canına okur. 90'ların ilk yarısıydı, çevirmeli modem dönemleri, abone olmuş ve birkaç yıl kullanmıştım. Kapattırdıktan yaklaşık on yıl sonra, son faturadan kalan ufak bir küsurata on yıllık faiz bindirerek benden talep ettiler. Bugünün parasıyla 60 Kuruşluk küsurat için 10-15 Lira istenmiş gibi bir tutardı. Ödedim ve o günden beri o firmadan uzak duruyorum.

Github google drive falan hep yasaklı. Bisikletforum olmasa İnternete girmeye gerek yok. Allah bisikletforum u kem gözlerden korusun

• Beğen
Tepkiler: el_Aksa_1903
Sadece TTnet değil ki hepsi böyle. Bi punduna getirip size taahhüt imzalatma peşinde hepsi. Misal şuan 69 lira ödüyorsunuzdur ama size bir telefon gelir ve der ki 24 ay taahhütle 49 liraya internetinizi kullanmaya devam etmek ister misiniz? Siz de sorarsınız başka bir ücret yok değil mi diye... Hayır yok der, bi daha sorarsınız sadece 49 lira değil mi, evet efendim sadece 49 lira...
Tamam dersiniz, geçiyorum.

Ay sonu fatura gelir ve yine 69 lira ödersiniz. Arayıp sorduğunuzda, efendim vergi falan diye saçmalamaya başlarlar. O yüzden artık bana telefon eden banka-internet-telefon hattı vs. hepsini dinlemeden reddediyorum. Çünkü biliyorum ki, aslında öğrendim ki, ben zararlı çıkacağım işin sonunda. Sonuçta babasının oğlu değilim ben, niye durup dururken bana indirim yapsın ki?

Ben yurt dışında yaşadığım için günlük internet uygulamasına geçtim 1 yıl sonra modem bozuldu tekrardan modem almadım iptal ettirdim yurt dışına dönünce fatura geldi aradım iptal ettirmiştim sizi aramışlar falan filan dedi neyse dedik tekrardan 1 yıl sonra vatana döndüğümde yine iptal ettirdim yine aynı şeyleri dejavu gibi yaşadım 3 yıldır arada bir fatura kesiyorlar mevbur ödüyorum bu sene kesin iptal ettirecem kafaya koydum :D

Geri