Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Türkiye'nin En Özgün Dağ Bisikleti ve Kurulum Videosu - CUBE Stereo 150 C:62 Enduro

Serkan Yalnız

Daimi Üye
Tepki
384
İsim
Serkan Yalnız
Bisiklet
Cube
Arkadaşlar merhaba, özenle topladığım yeni bisikletimin videosunu sizlerle de paylaşmak istiyorum. 29 inç Enduro bisikletler dünya genelinde bile çok yeni ilgi görmeye başlayan bir kategori, CUBE Stereo 150 C:62 modeli de şu an ülkemizdeki tek örneği. Geri kalan donanımların da neredeyse tamamı Türkiye'de henüz bulunmayan parçalardan oluşmakta. Full karbon kadro ile beraber kullanılan karbon jantlar ve diğer karbon parçalar ile kapasitesine göre aynı zamanda çok hafif, 12 kilogramın hemen üzerinde bir ağırlığa sahip bisiklet.

Kurulum hakkında da en ufak detayı gözlemleyebileceğiniz videomuzu izleyebilirsiniz:

Scudo
Çok başarılı bir video olmuş elinize sağlık. Görüntü kalitesi süper, ayrıca izlerken çok keyif aldım, bisiklet toplamak keyifli olsa gerek. Mesela ben birçok kez sıfır bilgisayar topladım ve toplarken çok keyif alıyordum. Sıfırdan bisiklet toplamadım ama çok isterdim.

4K olarak izlediğim tek videolardan birisi olabilir gayet başarılı :harika::harika:

• Beğen
Tepkiler: Serkan Yalnız
@Serkan Yalnız
Videonuz tam bir belgesel olmuş çok güzel. Bisiklete de maşaallah diyorum.

• Beğen
Bu nasıl bir kalitedir.Tebrikler

• Beğen
lirik şiir olmuş. forumun çıtası yükseldi âdeta. bravo.

Harika olmuş, buram buram kalite kokuyor elinize sağlık :harika:

• Beğen
Hayirli olsun dostum makina canavar , çekimler Alman televizyonu gibi. Peki custom yazmissin bisiklete nedir isin aslı acaba ?

• Beğen
MTB ile uzaktan yakından alakası olmayan biri olarak 'build' videoları izlemekten çok keyif alıyorum.
Mükemmel olmuş ellerinize sağlık!

• Beğen
@Anıl Erdoğan

Cube'da görmedim zaten de, o kadar takılırım Youtube'da, bisiklet üstüne böylesine kaliteli böylesine sinematografik video herhalde hiç izlemedim. Müthiş.

Hayran kaldım, bisiklete de prodüksiyona da. Bu arada düğün ve doğum işlerinden biliyorum, şu videonun şöyle çekimi, gayet güzel bir bisiklet parasına çıkar, onu da söyleyim.

Çok sayıda dream build videosu izledim. Bunlar içinde sizin video da hoş olmuş. Hayırlı olsun. Çok güzel bisiklet. Kazasız belasız kullanın.

Basit bir fren ayarı yaparken bile alyanı elinden 3 kere düşüren. Lastiği yamarken kendimi yaralayan becereksiz biri olarak.
Ağzım açik izledim.
images.jpeg

@Atasoy
Aynı ben, plastik lastik çıkarma levyesiyle jant teli kırmayı becermiş adamım ben ?

Herkese beğeni ve yorumlar için çok teşekkür ederim.

Bisiklet için "custom" tabirini kullandık çünkü orjinal halinden bayağı uzak ve neredeyse tüm parçaları bu bisiklete özel olacak şekilde seçildi.

• Beğen
Tepkiler: Atasoy
Gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş. Çekimler çok güzel, bisiklet ise süper olmuş.

• Beğen
Çekimlerin kalitesi ve 4k çözünürlük olması çok güzel olmuş ilerde Türkiye'de böyle bisiklet toplama videolarının daha fazla gelir inşallah

• Beğen
Geri