Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

üçü bi yerde

Scudo
@ioankile

yaa biz o pazar iyiki bir araya gelebilmişiz. pazarları pek müsait olmuyosun galiba..
ayrıca şu 4.de neyin nesi :rolleyes: o resimdekimi yoksa?? hani bana yolladığın ;)

@HaliliOzturk

en güzeli Belgrat olur bence. tabii ki pazar günü için :)

@otec

belgrad çok uzak bizim için bisikletle gidip gelmesi zor olur. bugün İvan abiyle konuştum bu hafta gelemicekmiş ama haftaya bütün ekip buluşmayı planlıyoruz :)

@sinto

Trenle Sirkeci'ye gelirsiniz. Ordan Eyüp'e pedallarsınız. Feshane tarafında buluşup ordan devam ederiz. 20 km falan pedal çeviririz pek bir şey yok.

@HaliliOzturk

Arkadaşlar bu hafta ben malesef yokum ancak önümüzdeki hafta belgrad fikri çok

cazip görünüyor.

sinto,ekibi toplayıp gidicez artık:)

Yasin 4. tek bacak biraz önce ellerinden öptü:)yanındaydım biraz önce

toplanırken..

Noluyor bakim bensiz ne planlar programlar yapıyorsunuz?? bugün kendime yeni bir sevgili yaptım :D haftasonunda hoş güzel bir vakit geçirmeyi planlıyoruz :p İoan nın olmaması kötü olucak ama önümüzde ki hafta cok daha güzel bir organizasyon bizi bekliyor.evet evet Belgrad

Burak abi bisikletleriniz bi hayırlı olsun süper olmuşlar güle güle kullanın diyecektim ama muhabbet almış gitmiş başını:D:D çoktandır foruma giremiyorum daha yeni gördüm :) kazasız belasız sürüşler size

@ioankile

hadi hayırlısı..
ama şimdi 4 lefty olucaz bari biri carbon olsaydı;)

Burak,
resmini ekliyimmi? anladın sen onu :D :D

@otec

anladim tabii ;) ama o resimden eser kalmadi pek :D yeni hali ile koyarız kısmet olursa

@Killer V

Hadi hadi bekletme artık arkadaşları,bekliyoruz fotolarını

@HaliliOzturk

Tam bi Cano şov olmuş valla...

ayrıca şunuda söylemem lazım ki Cano lar bana oldum olası hep kocaman gözüküyolar ve bunlarda öyle gözüm koruyo ufakları bile koskocaman... Ben Epic imle mutluyum minik İzzetim benim...

Bu arada organizasyonda bende olmak isterim ama bu hafta olması şartıyla en geç pazartesi...

Bu arada Halilcim benim geçici süreyle kullandığım Time atac XS carbonlar Eggbeater pedalla uyumlu :D canolara binemessem benimkine binersin :D ( çok tuhaf oldu ama Türkçe işte :D )

@H.Çağrı

Çağrı,Şahsen ben de seni seni aramızda görmek isterim.Ancak şayet

yapılacaksa,bu hafta ki organizasyonda bulunamayacağım daha önce de

belirttiğim gibi.Önümüzdeki hafta uygun değil mi sana hiçbir şekilde?

@Mesut Girgiç

He he.. altın olsa çok ağır olurdu abi yaa..:)
gerçi altınında ağırı mukbul :rolleyes: :rolleyes: :)

@ioankile

Salı günü tatile gidiyorum ancak sonraki hafta istanbulda olucam tekrardan...

@H.Çağrı

bu paza yıldız korusuna gidicez inşallah haftaya pazar da belgrad a gidicez :)

@sinto

Valla işte ben bidahaki haftaya yokum zaten araziye girmek istemiyorum daha parmağım yeni çıktı alçıdan hemen riske atmıyım...

Zaten yol lastiklerimi taktım aynakol 36-48 rublede 24-12 tam maraton aleti oldu yani Epic kendinden utandı :D

Geri