Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Urla Yarı Marathon

Tepki
74
Merhabalar...
Parkur.izinler.transfer yazışmaları ile ilgili bir çok çalışmayı bitirmiş durumdayız..
Ancak önceden de belirttiğim gibi TİTUS-Feronia doğa sporları merkezi,yani yarışmanın yapılacağı yer şehrin bir hayli(60 km)dışında olduğundan ve gelecek sporcuları mağdur etmemek için bazı bilgilere önceden ihtiyaç duyulmaktadır.Kayıtlarınızı on-line olarak 06 ŞUBAT'a kadar www.titus.com.tr adresinden KAYIT FORMUNA ulaşarak yapabilirsiniz...
Ayrıca 2008 e ait sporcu lisansı olmayan katılımcılar da her ne olursa olsun yarışmaya alınamayacaklardır.
Junior kategorisi XC 6 kilometrelik bir parkurda 4 tur olarak gerçekleştirilecektir.
www.titus.com.tr adresinden yarış merkezinin konumunu da bulabilirsiniz.
Bilgilerinize...
Birol Toraman

Scudo
Ben geliyorum ama daha kayıt yaptırmadım. Lisansımın çıkması bekliyorum. Bizim okuldan (Ege Üni.) birkaç arkadaşımda katılacak.

Siteleri bakıyorum fazla ilgilenen yok gibi.

• Beğen
Tepkiler: yarıscı
Kısmetse ordayız elif güzel bir organizasyonu kaçırmayı düşünmüyorum :D

Ödül konusu kesinleşmezse katılım istenen seviyede olmayacaktır.

@cemalcekliler

Geçen yılki izmir antenman yarışına nazaran ilginin(forum ortamında) fazla bile olduğu söylenebilir.Zaten bir antrenman yarışına il dışı katılım gerçekten büyük bedel istiyor. (Federasyon yolluğu yok...G.S.İ.M, resmi faaliyet takviminde olmadığı için ödenek vermiyor vb...vb...)

Arkadaşlar soruyu direk Birol Toraman'a yöneltseniz (iletişim bilgisi mevcut), kendisinin sürekli forumu takip ettiğini sanmıyorum, net cevap için telefon etmek lazım sanırım...

@Serkan Çalıcı

Birol Toramanın verdiği web adresinde kayıt formu yok,ve sitede yarışla ilgili güncel bir bilgi yok.

merhaba...
yarışla ilgili katılım formunun bulunduğu adresi sevgili aybars vermiş..teşekkür ederim...(link)
Çalışmalarım devam ediyor...
Ödüllerle ilgili açıklamayı zannedersem önümüzdeki pazartesi bir liste olarak sunacağım...
Fakat tekrar belirtmem gerekir ki 6 Şubat 2008 Çarşamba gününe kadar yarışmaya katılacak olan bütün arkadaşların yukardaki linkten kayıt olmasını ve kendi imkanlarıylamı (Çadırda)yoksa bir otel (pansiyon v.b) da konaklayacağını muhakkak bildirmesi gerekiyor.
Yarışın yapılacağı TİTUS feronia nın kentten uzaklığı 60 km...
Bir kez daha yinelememde yarar varki....
09 Şubat 2008 Cumartesi günü,İzmir otogardan sabah saat 09:00 da öğleden sonra ise 13:00 te yarış alanına il dışından gelen sporcu arkadaşları transfer etmek için araç kaldıracağız.Ve tekrar pazar günü yarışın bitiminden sonra da TİTUS yarış merkezinden izmir otogara dönüş transferi yapacağız...Bize verilmemiş kişisel bilgiler dışında yarışmaya gelen arkadaşlarımız kendi imkanlarıyla konaklamak zorunda dır.
Şunu da belirtmem gerekir ki herhangibir rezervasyon yapmayan katılımcı urla ve yakınlarındaki yatak kapasitesi çok olmadığından sıkıntı yaşayacaktır.
ayrıca:
2008 yılı lisansı tescil edilmemiş sporcu kesinlikle yarışmaya kayıt olamayacaktır.Anlayışınız için teşekkürler...
Toraman Birol

Geri