Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Uzun yol icin hangisi?

Tepki
1
Arkadaslar okula gitcem bisikletle yaklasik 8 km mtb mi alayim sehir bisikleti mi ?
Surf fs ile kaldirimlardan cukurlardan rahatca atliyirdum geciyirdum fakat sehir ve diger aliminyum mtbler de yamulma vs oluyormuş uzun yol icin 2. El en iyi hangisi ve diger seyler icin bizim oralar yokus dik bayir fikrinizi aliyim
2. El max; 450

Lenovo P70-A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Scudo
8 Km uzak bir mesafe değil mtb ile yol bisiklet çok farketmez ama jantlarının dayanıklılığı önemli bence şehir içinde mtb almanı öneririrm hem bisikletin geneli biraz daha sağlam oluyor akord ayarı lasik patlamalarıylada uğraşmazsın.

@Cesarisback
Onerebilecegin bir bsiklet var mi 2. El max 500 ?

Sitelerden araştırmam lazım ama 600-700 civarına belki 500 e düzgün kullanılmış bir kron xc bulabilirsin diye düşünüyorum.

@Cesarisback
Kron xc ile ilgili deisik cevaplar aldim dayanikliligi konusunda?

Katlanir al sınıfta yanına koy çocuklar ellemez

@alwaysace
Aga fiyat max 500 diyorum sen bana katlanir al diyosun ne is??!!!!

Sorun olmaz 500 lira civarına başka marka bulmanız zor zaten en iyi kron alırsınız diye düşünüyorum mesela örnek bulduklarım:
(link)
(link)

Bunların dışında sahibinden den bakarsanız xc 250 lerde var 500 tl ye ama temizlikleri bakımından ne durumdadırlar bilmiyorum.

@Seymour Glass
Hocam aliminyum istiyordum ama aliminyim kadro celik agir olmuyor mu?

500 TL'ye alacağın çoğu alüminyum ile aynı ağırlıkta bu çelik bisiklet. Zaten ağırlığı dert etmene gerek yok.

@Seymour Glass
O zaman abi elimdeki bianchiyi satmam ki agir ve 24 jant 17 kg

@Seymour Glass
Haksız mıyım hocam?

Elindeki bisiklet seni okula götürüp getiriyorsa, ihtiyacını karşılıyorsa yeni bisiklet alma zaten. Yoksa kask, eldiven, gözlük alabilirsin yeni bisiklet alacağın para ile.

@alwaysace
Hocam uslupta bir sikintim yok uslub benim uslub. O fiyata var mı? Soruyorum?

Başlığı görünce heyecanlandım, dedim "Bi uzun tur hazırlığı mı var içerde". Ve 8 km bir yol için aranan bisiklet varmış :(.

Hocam benim xc250 var. Ama satılık değil maalesef. Testlerini bizzat kendim yaptım, emsallerine taş çıkardı. Aşırı temiz kullandım, çamura dahi girmedim. Frenini dübelle tamir etmişliğim vardır ( geçici olarak yapmıştım, baktım sağlam oldu, ben de çıkarmadım). Satma durumu olursa foruma şimdiden duyurayım :D. Ama satmam yav, kahrımı çok çekti. Dağlar, bayırlar, o uzun yollar...

• Beğen
Tepkiler: Batuhan32
@Seymour Glass
Bir kere gittim zaten onda da acayip yoruldum hafif biseyler istiyorum hocam cok yokus buralar?

@dodurgalı_06
Memnun olman cok güzel hocam ama hala 150 den korkuyorum?

Geri