Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

V freni disk frene çevirmek

Arkadaşlar Mosso Cavalier 700 sora set hidrolik disk frene çevrilebilir mi 2. el alıp fren sistemi ve jantlarını değiştirerek biraz daha gravel türüne çevirmek istiyorum.
Uğraşmayı seviyor ve elinizden geliyorsa yaparsınız. Uğraşmaya değer mi derseniz? Bence de değmez.

Scudo
Hocam ben de tam tersini merak ediyorum, bisikletim bianchi touring 513 acaba disk freni v frene dönüştürebilir miyim ?

Hocam ben de tam tersini merak ediyorum, bisikletim bianchi touring 513 acaba disk freni v frene dönüştürebilir miyim ?
Sizin iş biraz daha zor ama imkansız değil. V-fren için eklentiler bulunuyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Bisiklet maşa ve arka çatalın bir yerlerine sabitleniyordu ve V-fren uyumlu oluyordu. Ancak ne kadar sağlıklı çalışır bilemem.

• Beğen
Tepkiler: HakanAydn
Anladım hocam, ozaman diskte kalalım şimdilik:komik:. Çok teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.
Anladım hocam, ozaman diskte kalalım şimdilik:komik:. Çok teşekkür ederim.
Yağı sorun ediyorsanız mekanik disk fren öneririm. İlk zamanlara göre iyiler diye duydum.

• Beğen
Tepkiler: Emir.isler
Bir de jantların v frene uyumlu olması lazım. Fren pabuçlarının sürteceği yerler farklı oluyor ya

• Muhteşem
Tepkiler: Cemal Ç.
Bir de jantların v frene uyumlu olması lazım. Fren pabuçlarının sürteceği yerler farklı oluyor ya
Doğru.😅 O hiç aklıma gelmedi ya.😁

• Beğen
Tepkiler: yeyu
Arkadaşlar merhaba bende disk fren jant var onu v fren bisikletimde kullanmak istiyorum.papuç düzlüğü var gibi ama v frene uyumlu olurmu bilemiyorum v fren jantlar gibi bitişik çizgiler yok.yardımcı olursanız sevinirim

Dosyalar

• 20211002_231349.jpg
    20211002_231349.jpg
    73,5 KB · Okunma: 51
  • 20211002_231337.jpg
    20211002_231337.jpg
    45,4 KB · Okunma: 50
  • 20211002_231314.jpg
    20211002_231314.jpg
    41,2 KB · Okunma: 46
  • 20211002_231152.jpg
    20211002_231152.jpg
    72,2 KB · Okunma: 42
Arkadaşlar merhaba bende disk fren jant var onu v fren bisikletimde kullanmak istiyorum.papuç düzlüğü var gibi ama v frene uyumlu olurmu bilemiyorum v fren jantlar gibi bitişik çizgiler yok.yardımcı olursanız sevinirim
Olmaz. Disk fren tekerlek, vfren ile hiçbir şekilde kullanılamaz.

Yuzeylerinde fren çizgileri olmaz ve boyalidir dostum . Olmaz yani

Teşekkür ederim

Teşekkür ederim
Kullanmamız durumunda ne gibi olumsuzluklar çıkabilir. Veya benim arka kadro uyumlu değil disk fren için disk fren uyumlu olabilmesi için ne gibi işlemler yapılabilir.
Olumsuzluk fren tutmaz daha ne olsun :) Kadron uyumlu değilse disk fren için hiç olmaz . Uyumlu bile olsa çok masraf açar sana değmez.

Geri