Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Vatan'da özel kampanya kargo bedava

m.klcts

Forum Bağımlısı
Tepki
403
İsim
Muhammed
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Scudo
Direk bu geldi aklıma
http://www.beheadingboredom.com/wp-content/uploads/2014/12/amazon-expensive-tv-review-financing.jpg

• Beğen
Tepkiler: m.klcts
İlanı görünce bir an aklıma Hepsiburada.com'un Ghost bisikleti yanlış fiyatlandırması geldi. Acaba der demez hıı hı hı tamam tamam dedim içime kapandım ağlıyorum :(

• Beğen
@m.klcts neden gülücük koydun baya ucuz ben trek butterfly madone a 500 bindoler vermiş bi fabrikatörüm bunumu alamıcam :D şaka bi yana o fiyat reelmi ? Napıo 300 ıspartalı izlerken bizi o günemi ışınlıyo bizim yerimizemi işiyio ? napuyo hangi insan evladı verir buna bu parayı bizim tv 50'' bu 110 mu ne yokartık bizim evden büyük ya

• Beğen
@Ulaş Çavuşoğlu evini satıp televizyonun kutusunu ev olarak kullanabiliyorsun 105 inch(105 inç = 266.7 santimetre`dir )

niye vaktimizi çalıyonuz arkadaş :D öğrenci adama yapılır mı bu

• Beğen
Paylaşım için teşekkürler. Emeğine sağlık.
Popi puanlarımı kullandım. Tiriviri hediye kuponunu da ekleyince 10k indirim yaptılar. Yonca kredi kartına da +564656 taksit yaptıkları için 2 tane aldım.

_____________________________________________________________________________________________________
AMD x4 860K 3.7 Ghz - Cooler Master Hyper 412S - Gigabyte F2A88XM-D3H - 2x8GB Kingston HyperX Fury 1600 Mhz RAM - Sapphire HD4830 256bit 512MB - 120 GB Kingston HyperX Fury SSD - Xigmatek Tauro 700W - Cooler Master CM 690 III

• Beğen
Geri