Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Ve son haliyle bir xc makinası

hocam iyi günlerde kullan allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin..

Scudo
Koymayın şöyle bisikletleri foruma yahu :D gencecik halimle kalpten gideceğim :D insanın bisiklete baktıkça bakası geliyor

• Beğen
Tepkiler: bts.elektronik
aßi bu arada ksra bakma bilmiodum kron scott felan fiyat felan gerçekten bi 5 milyar eder .. güle güle kullan

@vefa_vefa

ne kusuru canım,bilmemen gayet doğal,zaten işin içine girdikçe öğreniyor insan isteristemez:)

@vefa_vefa

o 1 in yanına bir sıfır koysan hiç fena olmaz :D:D abim ellerine sağlık kazasız belasız sürüşler dilerim...süper olmuşş...

• Beğen
Gerçekten çok güzel ve insanı özendiren bir bisiklet.

Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Forumun en göz alıcı bisikletlerinden biri hiç şüphesiz, kazasız belasız sürüşler dilerim... Bu arada Shimano'nun altın sarısı Yumeya serisini tasarlayanlar sizin bisikletten esinlenmiş olabilir mi acaba?

aslında çok rahatlıkla 8kg nin altına iniyor ama ben nasıl kullanıyorsam,hafif lastik falan takmadan barentleri suluk kafesini km saati vs.sökmeden öylece tartmayı tercih ettim

• Beğen
Tepkiler: Erdem Eryiğit
@Ali İhsan

çok teşekkürler işçilik kalitesi ve sanat eseri şeklinle taktir edilmek güzel doğrusu.

abi kazasız belasız iyi günlerde kullanman dileğiyle gerçekten çok hoş görünüyor hem hafif hemde göze hitab eden güzel bir makina darısı başımıza

• Beğen
Geri