Velocity216 bisiklet takımı resmi başlığı

Fatih ÇT

Forum Demirbaşı
Tepki
567
Bisiklet
Scott
Merhaba,

Yaz ortasından bu yana süren takım çalışmalarımız hala devam etmektedir. Detaylı bilgiyi web sitemizden, sosyal medya sayfalarımızdan alabilirsiniz. Düzenli olarak Salı-Perşembe akşamları ve haftasonu bir gün antrenman yapıyoruz. Her ay en çok antrenman yapan bir kişiye takım formamızı ücretsiz veriyoruz.

Her Perşembe 20:45'de Maltepe veledrom'da toplanıyoruz.
Herkesi bekleriz.

(link)

(link)
(link)

Scudo

evrenozbilen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.141
İsim
Evren
Bisiklet
Scott
1955 yılından bu yana süregelen Türkiye'nin tek bisiklet kıta takımını kapatan zihniyet bu topraklarda yaşaya dursun; İstanbul Anadolu yakasının yeni ve amatör takımı Velocity216 Bisiklet Takımı, 2015 yazlık ve kışlık formalarını hazırlayan Sora Tekstil((link)) ile 2016 sezonu için sponsorluk anlaşması imzalamıştır. Velocity216 Bisiklet Takımı'nın forma tasarımları en yakın zamanda hazırlanarak, burada ve yollarda boy gösterecektir.

Bu kapsamda bisiklet sporuna maddi ve manevi desteklerinden dolayı Sora Tekstil firmasına ve onun değerli yöneticisi Girayhan Köseoğlu'na (@ghkoseoglu) bir kez de buradan teşekkürlerimizi iletmeyi borç biliriz.

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160118/35ea119e2a2a0b068aa1b02cfda6a92d.jpg

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@evrenozbilen gönül ister ki daha çok maddi destek verelim.. Umuyorum ki ilerleyen zamanlarda çok güzel işler başaracaksınız gönlümüz daima sizlerle yolunuz açık olsun tekerinize taş değmesin :)

evrenozbilen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.141
İsim
Evren
Bisiklet
Scott
@ghkoseoglu
Güzel dilekler için teşekkür ederiz. ;)

mşehirli

Üye
Tepki
38
İsim
Murat Şehirli
Bisiklet
Merida
Hayırlı olsun. Başarılar dilerim

• Beğen
Tepkiler: evrenozbilen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Hayırlı olsun Fatih. Kazasız belasız turlar diliyorum, dün arkadaşlarınızdan bazıları ile sohbet etme fırsatı buldum. Daha da gelişip büyürsünüz inşallah.

evrenozbilen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.141
İsim
Evren
Bisiklet
Scott
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160119/a5835502a0da09e7bd2883f6ae8cc57c.jpg

Performansımızın sırrını açıklıyoruz...

GTC2 (Grand Tour Cycling Club) Velocity216 Bisiklet Takımı'nın partneri olup, haftasonları uzun mesafe(150+ km) ve yüksek performans gerektiren, aynı zamanda kişisel gelişimi vaadeden bir kulüptür.

Facebook ve Velocity216 Bisiklet Takımı'nın sayfasından ((link)) eş zamanlı olarak, yapılan turlarımızın rota bilgilerini ve ilgili fotoğrafları paylaşmayı planlıyoruz.

Umarız hoşunuza gider.

(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
dostum evren ,velocity216 'a selam ederim,bisiklet forumda aktivitelerinizden bizi mahrum etmeyin bu topik sürekli kılınsın,dostum uğur ile bisikletçi dükkanında tanışmış idik ve bu geçen pazar şevket dostum ile tanıştım,ama şevket dostum subay olduğu için tayin durumu ile gruptan ayrı düşecek gibi ,fakat eminimki velocity216 çalışmalarından hız kesmeyecek,grubu götürmek uzun vadede gerçekten emek işi.nisan sonu mayıs ortaları velocity216 olarak kartepe etapta buluşabilirsek ne mutlu bana ,yalnız gitmekten kurtulurum,güney yolu emniyetli,yalnız son zirveye 8 km 'lik yol çakıllı yol ,yer yer ,fakat bu yol büyük olasılıkla yapılır diye düşünüyorum ,16.turda kum dökmüş idiler yola.

evrenozbilen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.141
İsim
Evren
Bisiklet
Scott
@Kudret Kurtcebe abi teşekkür ederiz ilgi ve alakanız için. Önemli gelişmeleri buraya aktarmayı ve bisiklet forum üyelerine yakın olmayı planlıyoruz.

Soru, görüş ve önerilerinizi bizlere ister bu konu başlığı altından, ister facebook sayfamızdan, isterseniz de velocity216team@gmail adresinden iletebilirsiniz.

Fatih ÇT

Forum Demirbaşı
Tepki
567
Bisiklet
Scott
Güzel dilekleriniz için teşekkür ederiz. Evren başkan ve biz fedaileri olarak elimizden geldiğince klüpleşme çalışmalarımızı ilerleteceğiz.
Tüm bisiklet dostalarının şu anda da olduğu gibi manevi desteğine ihtiyacımız var ve biliyorum ki bu hep devam edecek.

evrenozbilen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.141
İsim
Evren
Bisiklet
Scott
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160127/5cf2dd0ded5842b3b296d303bec4b715.jpg

Logomuzdan sonra formamız da değişti. 2016'ya 'hızlı' bir başlangıç yapıyoruz...

2016 yılı yeni sezon formalarımızın tasarım aşamasını bitirmiş bulunuyoruz. Bilindiği üzere bu yıl Sora Tekstil ile sponsorluk anlaşması imzaladık ve yeni formamıza ismini işlemiş bulunmaktayız. Bu farklı çizgilere sahip özel formamız, yine Sora Tekstil’in yarış kategorisi özel kumaşlarıyla hayata geçirilecektir. Ayrıca bu sezondan itibaren formamızın satışına başlama kararı almış bulunuyoruz.

Detayları için;
(link)

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bana biraz şu formayı anımsattı ama güzel tasarım olmuş Evren abi.

https://coresites-cdn.factorymedia.com/rcuk/wp-content/uploads/2015/01/Movistar.jpg

evrenozbilen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.141
İsim
Evren
Bisiklet
Scott
Evet hafif benzemiş @Berke , aslında çok bir seçenek yok. Ya bir aynakol koyacaksın(bundan uzak uzak kaçtık) ya da bu tarz yol yarış takımı forması hazırlayacaksın. Çok bir alternatif olmadığından birine benzemesi muhtemel. Hayalgücüne sağlık. ;)

• Beğen
Tepkiler: Berke

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
Hayırlı olsun çok güzel gözüküyor :)

@ghkoseoglu Bu formalardan biz de nimetlenebiliyor muyuz :komik::komik: