Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Videoların buraya konulmadığını biliyorum;ama ilk günün anısına...

Scudo
Teşekkürler ismail...
DAha önce defalarda izlemiştim ama yine de çok hoşuma gidiyor izlemek:)

gerçekten dehşet bir video idi.Paylaşımın için teşekkürler ismail.

Daha once defalarca izlememe ragmen gelecekte de defalarca izleyecegim bir video :)

Muzik insani etkiliyor ister istemez. :rolleyes:

Tesekkurler.

ilk kez izliyorum,çok etkilendim..
onların yerinde olup o düşüşleri bile gerçekleştiriyor olmayı çok isterdim..

@Tugberk Tezel

requiem for a dream diye piskopat bi filmin müziği :)
extreme yaşamları anlatan bi filmin müziği,extreme uçuşlara oldukça uymuş :)

Teşekkürler İsmail...:)

Video çok güzel...Belli başlı Ekstrem bisiklet filmlerinden alıntılarla yapılmış...

Semrta'nın da dediği gibi müzik Requiem for a Dream'den Clint Mansell imzalı, Lux Aaterna...Bunalım müziği olmasına rağmen çok yakışmış...

cok guzel gercekten
bende defaalrca cok izlemem ragmen
izlemekten hıc bıkmadıgım bi video...

Sık kullanılanlara ekledim...Arada seyredecem..Seyredilmeyecek gibi değil ki...:eek:

Anlamıyorum....Bunları nasıl yapıyorlar...:)
Akla zarar...

Bu NWD (New World Disorder) serisi süper yaa, bıkmadan sıkılmadan defalarca izlerim. NWD 7 de Türkiye'de geçen bi kısımda vardı yanlış hatırlamıyorsam. Hatta kocaman Türk bayrağı dalgalanarak başlıyordu..

Evet, Aaron Chase adlı deli FR cinin bölümüydü. Kur'an Kursu'na giden ufaklıkların ingilizce selamlaştığı bir de bölüm vardı. :D

magic of freeride videosunu defalarca seyrettim hatta iki hafta önce takla atıp dirseğimi kırmama rağmen hergün izleyip alçının çıkacağı günü sabırsızlıkla bekleyip gaza geliyorum ki ben downhill yapabilen biriside değilim öteki arkadaşlar nasıl etkileniyorlardır çok merak ediyorum. :)

@Uğur Taşdemir

o bölümü videodan kesip buraya koyabilsek ne kada güzel olur,çoğu kişi biliyo ama izlememiş:(,beşiktaş ta geçtiğini biliyorum bide.

İşte New World Disorder 7, fakat tamamı bu 1 saatlik, Türkiye 35:48 nci saniyeden itibaren

[gvideo]197977480743984290[/gvideo]

• Beğen
Tepkiler: Uğur Taşdemir
Bence bu videoyu kendine ait bir başlığa taşımak gerekir, hazine bunlar...

süper videolar ii ki bu bölüm açılmış harika ya
:eek:

Çok harika videolar valla şaşmamak elde değil:eek:
Ama o taaa kaç metreden atlayıp da bisikletten düşen elemanları gördükçe içim bi hoş oldu :) Harbiden cesaret isteyen bi iş
Paylaşım için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: sniper
Geri