Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Virüse rağmen bisiklete binmeye devam edenler

Bisiklet Sürerken Maske Takıyor Musunuz? Takmıyorsanız bu herhangi bir yasal sıkıntı çıkardı mı?

• Toplam katılım
    584
Aslında bu hafta niyetimde şöyle bir güzergah vardı, yaklaşık 120 km falandı sanırım.
Bir kaç hafta ertelemek lazım gibi. Yağışlar tekrar geldi.😕
20210313_125806.jpg

Aslında çekiniyorum bu güzergahtan. Türk, Fransa'da oturuyor, Belçika'ya girip çıkıyor diye enselemesin beni amcalar.😅

Scudo
El bileğimdeki tendinit belası yüzünden 38 gündür süremiyordum. Elim gayet iyi, %90 seviyelerinde iyileşti diyebilirim.
Bugün havanın güzel olmasını fırsat bilip, hasreti bitireyim dedim. Gidiş dönüş 46 km kadar yol yaptım. Dönüşte biraz pilim bitti, paslanmışım 😀😀
IMG_20210313_180138.png
IMG_20210313_180233.png

Son düzenleme:
8 hafta hafta içi her gün günde 30 km. sonrası teknik sebeplerden ilk fireyi verdim. Cuma akşamı servise bıraktım, cumartesi haber geldi sipariş parça gelmemiş. Acaba bu akşam çıkış da metrodan aktarma alır mı dedim ?

Parça bugün gelmiş sağ olsunlar akşama yetiştirdiler ve metrodan aktarma alarak günü 4-5 km. de olsa boş geçmedik. Yarın tam gaz devam.

Teşekkürler Dadaş Bisiklet.

20210315_190016.jpg

Arkadaşlar, izmir'de sokağa çıkma yasaklarında bir çok bisiklet grubu görüyorum. Bu konuda bir serbesti mi var, biz de binelim mis gibi boş yollarda yarın öyleyse.

Geri