Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Virüse rağmen bisiklete binmeye devam edenler

Bisiklet Sürerken Maske Takıyor Musunuz? Takmıyorsanız bu herhangi bir yasal sıkıntı çıkardı mı?

• Toplam katılım
    584
Scudo
Eskişehir-kütahya porsuk barajı...toplamda 104 km.4 saat sürdü,dönüşe geçtiğimde eyvah zorlanicam galiba derken sonradan acildim.bu seneki en uzun mesafem oldu.keyifliydi...daha uzun km.ler için beni motive etti.

@TatanQa_tr bizler de ttubr02 de sizlerin yaptığı gibi süreceğiz. Zira sıcaklıklar 40-48 aralığında devam ediyor.

Çok mantıklı üstadım , zira direkt sağlığa kasıt bu sıcaklar ve üzerine yoğun nem Allah korusun , güzel bir aktiviteyi ve keyfi istenmeyen durumlardan dolayı bitirmeye gerek kalmaz inşallah.

@Aybek Cihan ile 28 Haziran'da başladığımız pazar sabahı rutin sürüşlerimizin 5.'sini(birisi aksadı) yaptık. Bu 32 kilometrelik rota bol yokuşlu bir rota olsa da 23 ortalamayı yakaladık.
(link)

@Olgunn seni bıraktıktan sonra 40'a tamamladım.

Screenshot_2020-08-02-09-32-01.png

Ben bu yaşıma kadar bana çarpan ve ya tehlikeye sokan araba sürücülerinin intikamını, döner kavşakta "gitsem mi kalsam mı" diyen bir acemiye arkadan çarparak almıştım.
Gerçi yine cebinden para çıkan ben oldum ama olsundu. :D

Ben bu yaşıma kadar bana çarpan ve ya tehlikeye sokan araba sürücülerinin intikamını, döner kavşakta "gitsem mi kalsam mı" diyen bir acemiye arkadan çarparak almıştım.
Sırf bu yüzden yol bisikletine mi geçsem acep, katlanirla kavşakta degil ancak ruyamda yakalarım maalesef, gerçekçi olmak lazım 😃 ama mesela düşük IQ lu sürücü sticker-ı yapıştırilabilir arka cama. En azından bir sonra ki bisikletçi arkadaş faydalanır bu hayati bilgiden.

Bela paratoneri gibi adamsın. :krktm:Sana çarpan adam bırak bir daha bir bisikletliye çarpmayı, trafiğe çıkmaya tövbe eder. :DAraba kullanmanın hayalini bile kuramaz en fazla çocuğunun akülü arabasını balkonda sürebilir:ssrtcbya:

@Tui Lui Geçmiş olsun.
@Tui Lui araçların yanından geçerken mesafe bırakmakta fayda var mesafe bırakamıyosan durma hızında yaklaşıp içeri bi göz atmak lazım en azından ben öyle yapıyorum. Çok geçmiş olsun bu arada.
Kesinlikle katılıyorum ben de eğer yolda müsait yer varsa sağda bekleme yapan ya da park halindeki araçların yanından, kapı son hızla ve sonuna kadar açılsa dahi bana ulaşamayacak kadar uzaktan geçiyorum. Ama buna imkanım yoksa ve yakın geçmek zorundaysam da temkinli olarak, her an frene basmaya hazır bir şekilde ve sürücü koltuğuna göz atarak geçiyorum.

Geri