Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Whistle 1163 V

Scudo
@mehmetboyaci

Öncelikle herkese teşekkür ediyorum. İkincisi fotoğrafları koyunca biraz nazar değdi galiba öndeki dişlilerden pedallamanın bir bölümünde ses geliyor. Maşşallah demek lazım :D

V fren sebebim ise ilk başlayanlar için disk frenin bakımının zor olduğunu okumuştum forumdan. Sebebi sadece budur. Biraz bakım, onarım öğrendikten sonra disk frene geçmeyi planlıyorum.

@FarukDemir

Birde mekanik-hidrolik farkı varmış :) o modeldeki diskin mekanik olduğunu bilmiyordum. almadığım iyi olmuş :)

@KAAN SEVER

Fiyatı 780 TL 355€ üzerinden o günkü kura göre hesaplıyorlar. Fiyatlar markanın sitesinde mevcut.

Bir de nereden aldığınızı da öğrenebilir miyim? Arkadaşım için bu modeli birçok yere sorduk,fakat ellerinde yokmuş. Heryerde 1163D modeli var..

@FarukDemir

Sirkeci'den İleri Bisiklet. İsim vermemde sakınca yok değil mi? Her model her renk her boy mevcut olduğunu söylediler ben bu bisikleti alırken.

• Beğen
Tepkiler: FarukDemir
Siz de yeni almışsınız bisikleti hayırlı olsun Adil bey, kazasız belasız ve nazarsız bol pedallamalar :)

:) teşekkürler Eser bey, biraz öyle oldu ama aksesuar takamadım daha :) km saatiniz kablosuz mu acaba?

Geri