Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Wiggle

@ndhakara gelirse satıp parasını yollarsanız en mantıklısı bu şekilde sanki:)

@Kerim BEŞER

Paket bu gün tahmin ettiğim gibi elime ulaştı...

Scudo
@ekranci hakkımızda hayırlısı, işin kötü yanı gelebileceği tarihlerde de şehir dışında olacağım..

@polo34
yok ya bakıyorlar mail'a siz atın sipariş sayfasının print-out pdf halini hemen yanıt verip işleme sokuyorlar.
ben de bir defa fatura koymayın işaretledim çakallık yapayım dedim, bu geldi başıma ama bir sorun yaşamadım.

@flunitraz

Ürünler gece bulunduğum şehre giriş yaptı az önce de kapıda gümrüğü ödeyerek teslim aldım, 7 gün sürdü.

Nedense ne zaman wiggle.com`a girsem aklıma hep
bu parça geliyor. Özellikle "ıslık"la çalınan bölümü sürekli benimde dilime dolanıyor..

@Kerim BEŞER Gönderi takibini nasıl yapıyoruz ben bulamadım da. Mailde yazan kodu yazdığımda bulunamadı yazıyor

@Yavuz.Selim wiggle "isterse" takip numarası paylaşıyor. gönderim için takip numarası isterseniz ücretini alır sizden..

(link) İlk kez alışveriş yapacak olana indirim falan yapılıyor mu? Sanki öyle bir şey okumuştum bir yerde. Bilginiz var mı arkadaşlar?

@smtdgncy
Evet yapılıyor üye olduysanız. Hatta kodu NCVEU olarak giriyorsunuz sanırım

@Angaralı Barış
Ne kadar saçma bir şeymiş. Onlara ne maliyeti var kodu vermenin de ücretli yapıyorlar

@Yavuz.Selim
Aslında ticari olarak saçma değil.Takipli istersen ekstra ücret talep ediyor bunun neresi saçma. Sen takipli istemesende takipli gönderiyor ektrasını kendisi ödüyor yarın öbür gün kargom gelmedi dediğin zaman kargoyu kontrol edebilmek için yada kaybolan kargoların ne olduğu hakkında bilgi almak için takip no gerekli. Yurt dışı sitelere baktığınızda en uygun kargo seçeneği wiggleda alman sitelerinde kargo 20 euro.

Benim de 15'inde verdiğim takipsiz sipariş takribi 27'si diye belirtmelerine rağmen dün elime ulaştı ancak ben burada wiggle'ın sisteminde bir problem görmüyorum. Bulunduğum bölgedeki PTT'ye dağıtım yapan ilçe merkezinin numarasını aldım. Orada kargo bölümüne danıştığımda telefon numaramı alıp şahsıma ait bir paket varsa haber vereceklerini söylediler. 2 saat sonra gönderinin orada olduğuna ve gün içinde iletileceğine dair telefon aldım ve öğleden sonra elime ulaştı.
Yani ilgili bölüm ne kadar düzenli ya da keşmekeş bir yer bilmiyorum ancak kargonuz orada bir süredir dağıtılmayı bekliyor olabilir. En azından yaratılan intiba bu şekilde. PTT çalışanları gayet yardımcı oldular ancak belli ki bir kadro yetersizliği var.

• Beğen
Tepkiler: Veto8
@Alion

Size katiliyorum. Benim de Wiggle’dan 6-7 siparisim oldu. Hepsi takipsizdi hatirladigim kadariyla. Bu siparislerden belirtilen tarihler icinde teslim edilen belki 2 ya da 3’dur. Ama hepsi sorunsuz geldi, kucuk gecikmeler olsa da. En son siparisim 22 kasimda yola cikti ama daha ses yok. Mutlaka gelir. Ama ben de sizin gibi yerel PTT yi arayacagim, yazdiklarini gordukten sonra. Belki PTT’de bekliyordur dediginiz gibi. Yerel PTT lerin telefonlarina nasil ulasiyoruz bir bilginiz var mi?

@vetohan

Bulunduğum sokakta PTT'nin mahalli küçük bir şubesi var, sizin de oralarda vardır illa ki. İletişim bilgilerini oradan aldım, daha doğrusu gecikme ile ilgili oraya danıştığımda kendileri beni bu şekilde hareket etmeye yönlendirdi.

• Beğen
Tepkiler: Veto8
@vetohan 19 kasımda wiggle.uk'den sipariş verdim halâ ses yok

@Kerim BEŞER verdiğiniz bilgiler için teşekkürler

Geri