Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Wowturkey'deki inanılmaz dünya düz mü tartışması

A

Anonim

Silinmiş hesap
Oturup günlerce, haftalarca tartışılmış ve devam etmektedir. Öyle enteresan ki, kanıt mı dersin delil mi dersin ekran görüntüleri mi dersin videolar mı dersin kritikler mi dersin paragraf paragraf yazı döşeyen mi dersin inanılmaz bir tartışma söz konusu burada. Şu başlık (link) özellikle şu sayfa ve sonrası: (link) sayfalarca devam eden, ilginç diyalogların geçtiği tartışmaları görebilirsiniz. Ne desem bilemedim ama yazılanları hayretle okudum. Kim haklı kim haksız yorum sizin. Ha şahsım olarak nötr kalmayı tercih ettim, o ayrı.

Scudo
Yok,yok hiçbiri bilmiyor bence dünya dikdörtgen olabilir.

wowo Turkey profili yerlerde olan bir çok insanımızla dolu inanın.Neredeyse birbirlerine meydan okuyup gel de kavga edelim şurda diyen tipler mevcut.
Boşverin onlar takılsın aralarında.

Nasıl nötr kalabiliyorsunuz?
Hayretler içerisindeyim.
Barış Özcan’ın bir videosu vardı. Dur aşağıya ekleyeyim.
Niyetim o saçma tartışmaları buraya taşımak değil. Şüphesi olanlar bir baksın sadece.

@Anonim nötr mü:D
Sırf burada da tartışma çıkarmak için ''nötrüm'' diyorsunuz değil mi:D

"Bir insanın ıq'su en azından giydiği ayakkabı numarasından büyük olmalı!"

@Anonim Düz mu yuvarlak mi diye tartismistir kesin onlar benim sözüm yuvarlaktiri savunanlara düz olduğunu iddaa edenlere ne söz söylesem boş zaten.

Evet arkadaşlar dünya düzdür ve bir kedinin üzerindedir. Kedi ne zaman güneşle oynamaya kalksa deprem oluyor. Tartışma bitmiştir.

Düz, yuvarlak hatta üçgen olsa ne olacak?
ayağımı bastığım, nefes aldığım bir yer olduktan sonra gerisi hikaye... ama kesin olan ister yuvarlak, ister düz olsun, gideceğin yer toprağın altı :)

• Beğen
Tepkiler: muratokan
@ahlaksız Nötr oluşum belki de ABD'de ve bazı Avrupa ülkerinde dünyanın düz olduğuna dair kurulan dernekler olmasından olabilir. Maksat farklı fikir falan görmek işte ne yaparsınız. Hele bir de Ay'a gidilmedi iddiası var ki, dillere destan dersek yeridir herhalde. Bir dönem az uğraşmadım da değil.

Dünyada üretilen gıda 13 milyar insanı besleyebilecek kadar ama aç insanlar var. Bu nasıl oluyor. Dünya, adaletsiz.

@Anonim
Bir takım dernekler kurulması,sizin bu konudaki görüşlerinizi etkiliyor yani..İlginç..
Ay konusunda da nötr müsünüz?

Geri