Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

yardım lütfen

ultegra

Aktif Üye
Tepki
5
arkadaşlar ben seneye bir bisiklet almayı düşünüyorum. hem arazide hem de asfaltta rahatça gidebilen ayrıca uzun yolda beni yolda bırakmayacak bir bisiklet arıyorum. ben salcano ng450 yi beğendim. fiyatı 500 ytl ye kadar olsun. bilgilendirirseniz sevinirim

Scudo
soyledigin fiyat araliginda drag ve sedonalarada bakabilirsin ancak ben olsam kron xc1000 alirdim.aklinda bulunsun dene birtane xc1000.

İstediğin fiyat aralığında Salcano NG450 güzel bisiklet. Ama kadro boyu bana küçük gibi geldi. Boyuna göre kadro boyu varsa al derim.
Arkadaşımında belittiği gibi bütçeni biraz daha yükseltebilirsen Kron XC1000'de güzel bisiklettir.

Sevgiler...

bildiğim kadarıyla Salcanoda kadro boyları yok ama xc 100 için bulabilirsin diye biliyorum...Ayrıca Draglarada bakmalısın derim ben 500tl ye kadar bişe alıcaksan bu seçenekleri unutma...

Biraz çıta'yı yukselt Kron XC1000 al...

en mantıklı secım senın acından Kron xc1000 olmalı bence butcen arttıkca upgrade yapabilmen acısından...

• Beğen
Tepkiler: Hasan Çağri
Bütün arkadaşların önerdiği markalar zaten en yaygın ve tercih edilen markalar. Ama seneye almak istiyorsan yine de bir modele sartlanma .. Türkiye'de bisiklet sektörü hızla gelişiyor ve her gecen gün çok kaliteli bisikletler çıkıyor.

@lavrensiyum

kron xc 1000'i soruyorsan 280 euro civarinda,ancak seneye almak icin simdiden model belirliyorsan bu bencede yanlis olur.Cunku bisikleti seneye yine bu zamanlarda alman indirimlerden yararlanilacagi icin mantikli olacaktir ve buda onunde bir senelik sure olacagini gosterir.Bu bir sene icinde cok sey ogrenip yeni modelleride kendin degerlendirebilirsin ve suan bircok kisinin tavsiye ettigi kron xc 1000 ile kiyaslayabilirsin.

arkadaşlar tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. salcanodan vazgeçtim. bütçeyi artırabilirsem kron alırım. artıramassam da önümde uzun süre var yeni çıkacak olan modellere bakarım. şimdiden bilgi sahibi odum hepinize tekrar teşekkür ederim. bisikleti alacağım zaman tekrar sizlere danışırım. hep birlikte karar veririz.

Bence yeni modelleri bekle derim...Yeni kronları ve www.biketr.com dan okuduysan piyasaya yeni girecek olan Geotech markasının modelleri ilgini çekebilir acelen yoksa...

upgrade ile anlatilmak isteneni kadronun sabit kalmasi ve ustundekilerin zamanla degistirilmesi olarak anladim ben!

Yani kadro iyi bir kadro ve demirbas olabilir anlaminda:D

eğer gerçekten seni yolda bırakmicak bir bisiklet istiyorsan diğer bisikletçi dostlarımız dediği gibi kron xc1000 al hem kaliteli hemde bi kereden hoş bir bisiklet al

almakta acele etme bence zaten kış geldi bütçeni birazdaha zorla daha güsel bişiler al bence kron olabilir veya sedona piyasayıda iyi araştırda bütçeyi fazla zorlamamış olursun zaten forumda ki reklamlardan yola çıkarsan sana herkes yardım edecektir

Geri