Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yarış gündemi

@Triban Hocam yarışalar tamamen iptal mi edilir yoksa ileri bir tarihemi atılır.
Şuan tarihi bellli olmamak ile beraber ileri bir tarihe erteleniyor ancak tamamen @seko35.50 arkadaşın bellirttiği gibi ilerleyen zamanlarda virüs durumuna bağlı. Şayet virüs kontrol altına alınamaz ise bırakın bisiklet yarışlarını uzun bir süre hiç bir spor dalında müsabaka yapılacağını sanmıyorum.

• Üzgün
Tepkiler: seko35.50
Scudo
Fransa başbakanı ülkede ki tüm kafe, restoran, sinema vb yerlerin kapatoldığını duyurdu. Son 72 saatte hasta sayısı 2 katına çıkmış (4500 civarı) Fransa Turu'da bence ciddi anlamda sakata geldi. Bu sene hiçbir spor oeganizasyonu tam olmayacak belli oldu.

• Beğen
Tepkiler: ak.if ve Cemal Ç.
@dabann
İki gündür burnum durmuyor ve biraz halsizlik, sabırsızlık hali bulunuyor bende 😅. Oğlum nezleydi, sanırım ondan bana atladı. Kötü düşünme kötü olmasın diye bakıyorum olaya. Ha benim için kötü olursa da çok dert etmem 🤣.

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut
Fransa başbakanı ülkede ki tüm kafe, restoran, sinema vb yerlerin kapatoldığını duyurdu. Son 72 saatte hasta sayısı 2 katına çıkmış (4500 civarı) Fransa Turu'da bence ciddi anlamda sakata geldi. Bu sene hiçbir spor oeganizasyonu tam olmayacak belli oldu.
Fransa turu da iptal edilecek..Yarış yapılacak bir durum yok ortada..
Şu an virüsün yayılmasını durdursalar bile,virüsün tekrar ortaya çıkma ihtimali var..Yani yeni vaka olmaması demek,virüsün tamamen kontrol altına alınması demek değildir..
Yarış konusu bu sene için bitti bence..

(link) fransa spor bakanı tour de france nin seyircisiz yapılma ihtimalinin doğduğunu söylemiş,güzel ama yinede endişe verici geldi bana,o kadar uzun mesafelerdeki her santi metre tribün vaziyetinde,nasıl bir yöntem düşündüler acaba

UCI 1 hazirana kadar olan bütün disiplinlerdeki bisiklet yarışlarını iptal etti. Tour de France yapılır mı halen kesinleşmiş birşey yok ama Bernal bir söyleşide tour yapılırsa bu sene favoriler dışında çok süprizler çıkacağını zira bazı sporcular dışarda idman yaparken bazılarının sokağa çıkma yasağı olduğu için trainer ile antrenman yaptığını içeride yapılan antrenmanın dışarısı ile kıyaslanamayacağını söylüyor. Kendisinin ise ne fiziksel nede zihinsel olarak hazırlık yapmadığınıda ekliyor :)

@Bigpatron Fransa Bisiklet Turu yapılırsa benim favorim kesinlikle @Cemal Ç. .Adam hayatında binmediği kadar virüs zamanında bisiklete bindi.:ssrtcbya: Bir insan bu kadar niye bisiklete biner ki; UCI ile anlaşma mı yaptı acaba.Koca Strava Cemal'in hızına yetişemiyor, hata veriyor.

@Bigpatron Fransa Bisiklet Turu yapılırsa benim favorim kesinlikle @Cemal Ç. .Adam hayatında binmediği kadar virüs zamanında bisiklete bindi.:ssrtcbya: Bir insan bu kadar niye bisiklete biner ki; UCI ile anlaşma mı yaptı acaba.Koca Strava Cemal'in hızına yetişemiyor, hata veriyor.
Yok eniştemin ineğinin bale kurdelesi 🤣.

Farkindayım stravadan takip ediyorum. Hızına yetişilmiyor MTB ile çıkıyor o kesmiyor yol bisikletine geçip pavelerde geziniyor :)

(link) :)
(Stage 3'ün sonunda büyük sürpriz var.)

• Hahaha
Tepkiler: sccetin
@a.gul29 2. etapta sol taraftan atak yapan movistar lı bisikletçi kim tanıyamadım. 🤪

• Hahaha
Tepkiler: ag249
(link)
Henüz net bir şey söylenemese de biz umudumuzu kaybetmeyelim... :)

GCN Racing kanalında Ronde'nin canlı sanal yarışı var; sanırım Bkool üzerinden.

S00405-17293104.jpg

13 profesyonel yarışmacı var. Yarışmacılar arasında geçen yılın kazananı Bettiol, Evenepoel, Naseen, De Gent vs var.

Link:

S00405-17204214.jpg

twitter'daki The Secret Pro hesabı bir internet sitesine röportaj - - vermiş. temel olarak özet geçmek gerekirse "bu karantina döneminde peloton kendi arasında anlaşıyor, olur da büyük turlar yapılırsa peloton olarak turun yapıldığı ülkenin bisikletçilerinin kapışması için geri planda durmaya karar alındı. vuelta yapılırsa ispanyollar kapışacak, tour yapılırsa fransızlar." demiş. The Secret Pro hesabı zaten sansasyonel şeyler paylaşıyor genel olarak da, bu baya ilginç bir durum.

Uci yeni takvimi açıklamış. Görünüşe göre zaten izlemeye değer olanlar gerçekleştirilecek. Cyclist türkiyenin sosyal medya hesaplarından bakabilirsiniz planlanan takvime.

Şuan tarihi bellli olmamak ile beraber ileri bir tarihe erteleniyor ancak tamamen @seko35.50 arkadaşın bellirttiği gibi ilerleyen zamanlarda virüs durumuna bağlı. Şayet virüs kontrol altına alınamaz ise bırakın bisiklet yarışlarını uzun bir süre hiç bir spor dalında müsabaka yapılacağını sanmıyorum.
sponsor nasıl bulabilirm türkiye tru için

benim için tüm zamanların en favorim yarışı geçen senenin efsane amstel gold un tekrarı yayında :) izleyen var mı merak ettim :D

• Beğen
Tepkiler: asibol
benim için tüm zamanların en favorim yarışı geçen senenin efsane amstel gold un tekrarı yayında :) izleyen var mı merak ettim :D
Ben iki kere izledim daha önce. Çok güzel bir film. Sürpriz sonlu 🤣🤣 Şimdi bir daha açıyorum. 👍👍

• Muhteşem
Tepkiler: ak.if
Ben iki kere izledim daha önce. Çok güzel bir film. Sürpriz sonlu 🤣🤣 Şimdi bir daha açıyorum. 👍👍
iphone xs ve canon 550 d .... iki makinemle son 12 km.i cam kalitesine yakın kaydını alıyorum. Böyle birşeye bir daha denk gelemeyiz nasılsa :)

• Muhteşem
Tepkiler: asibol
Geri