Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yarışlara katılabilmek için ?

kask'ı ben yol antremanında tek birşey için takıyorum, şöförlerin beni kaale alması için..çünkü insanlarımız kafanda o kask'ı görünce "haaa bu piskiletçi bu işten anlıyo" diyerek biraz daha temkinli yaklaşıyolar..

yani sokaktaki velete davrandıkları gibi korna çalamıyolar size kolay kolay..hiç yoktan benim gördüğüm o..

Scudo

sana hak veriyorum bu konu...adamlar çocuk muamelesi yapıyorlar.. :boese157:

selam arkadaslar ben enes
yazın hemen hemen her gun antreman lara cıkıyodum ve ortalama 100-110 km ile geri dönüyodum ve ortalama hızım 45-55 km arası değişiyodu kendimi zorladığımda 65 e kadar cıkabildim bendeki 14 vites giant marka eski model bi bisiklet boyum 1.79 kilom 79 sizce yarışlar için ideal mi :)

dostum sen Lance Armstrong'un rekorunu kırmışsın yahu ehuhe..
Neyse bende Trek 4500 bisiklet var 188cm ve 100kiloyum.
İlk zamanlar inişler çıkışlar dahil karışık yolda 20km/s yapabiliodum. Ama geçen haftasonu 29.2'ye kadar çıktım bunda etkili olan faktör yüzmeye başlamış olmam olabilir.Zira nefesimin ve kardio sistemimin açıldığını hisseder oldum.YAni yokuş çıkarken'de kesilme olmuyor.Bilenler bilir, hani şu Merter'in ordaki eski kola fabrikasının ordan b.köy'e kadar olan yokuş'ta (e-5 deil yanyol) mesela 5-7 dakka arası çıkıorum eskiden o yokuşu görünce ohaa nasıl çıkacam derdim.
Yani biraz çalışınca vucüttaki değişiklikler hemen hissedilmeye başlanıo_Ogün arkadaşla yolda hızlı adımlarla yürüoz bu arada ben biraz daha hızlandım oda benle aynı tempoda yürüo neyse konuşuoduk baktım bu kesilmeye falan başladı bende tık yok.
Aslında herşey aman rekor kıracam aman 1. olacam deil bence insan kendini sağlıklı hissetsin görsün yeter.Yani 188cm ve 100kg olmama rağmen performansın benim için yeter önemli olan da bu zaten içkim yok sigaram yok hehe...
Herkese bol pedallı,sağlıklı ve kazasız günler...

Geri