Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

yeni başlayan için tavsiye

turanilhan

Üye
Tepki
62
İsim
Turan
Bisiklet
Kron
arkadaşlar bir tanıdığım benden kendisi için bisiklet bulmamı istedi. bütçe 500 tl, mtb olacak. bu fiyata ikinci el ng 650, kron xc 150/250 disk fren gibi bisikletler mi alsam yoksa sıfır v fren rockrider 5.1 mi alsam bilemedim. kullanım şehir içi ve kır gezisi gibi hafif arazilerde olacak. bir kron kullanıcısı olarak gönlüm kron almaktan yana değil :) ama rockrider hakkında pek bir fikrim de yok.

• Beğen
Tepkiler: m/yalcin
Scudo
bir destek atınız bisiklet sevdalıları :)

cem yılmazın bir arkadaşım komiğini hatırlattı.:koptum:

Güzeldir , 500 liraya en uygun u bu heralde , kadro zaten ömür boyu garanti , ilk 6 ay bakım ücretsiz felan (link)

• Beğen
Tepkiler: turanilhan
@turanilhan 500 tllik mtb ile araziye girilmez ki girersin yarıyolda kalırsın.göbekler kötü vitesler kötü bisiklet ağır olur fren v fren hoş olmaz yani

• Beğen
Tepkiler: nazmi bilmez
@turanilhan rockrider 5.1 market bisikletleriyle aynı kalitede buna ek olarak çok ağır konforsuz vitesleri 5 para etmeyen bi bisiklet...ikinci ele odaklan..kron almasını istemiorm demişsin ama kronun en alt modeli rockriderın sölediğin modelinden çok daha kaliteli ve kullanışlı emin olabilirsin..ömür boyu kadro garantisi herkesi neden bukadar cezbediyo anlamadm bunun anlamı kadrolarımız çok sağlam demek değilki kırılırsa yenisini veririz demek :D

rockrider almaktan vazgeçtim arkadaşlar, ikinci el almaya karar verdim. yorumlar için teşekkürler

500 liraya bir dağ bisikleti ancak çalıntı olabilir :D 500 tl'ye dağ bisikleti diye bir şey yok tamamen insanları dolandırmak amaçlı olan bir şey. O bisikletlerden biriyle bayıra girsen eve yürüyerek dönmek zorunda kalırsın. Şehir bisikleti almanı öneririm ya da illa dağ alacağım diyorsan 1000 lira üzerinde bir şey bakman gerekiyor

• Beğen
Tepkiler: mehmet ulaş
@turanilhan
maksadım uyuyan konuya omuz vermekti .netice hasıl olmuş sevindim...

@m/yalcin eyvallah dostum hakkaten işe yaradı :d arkadaşlar sanırım yanlış anlıyorsunuz beni. 500 liraya ikinci el arıyorum sıfır değil. ng650 xc 250 xc 500 sedona 701 gibi bisikletler bu fiyat aralığında bulunabilir (600 liraya çok rahat bulunacak bisikletler). elimdeki bütçeyle en uygun tercihi yapmak istiyorum. hepiniz birer gürkan genç edasıyla yorum yapıyorsunuz; "o fiyata alınan bisikletten bir şey olmaz" diye, bunun ben de son derece farkındayım. birçoğunuz kadar bisikletten anladığımı da düşünüyorum, kullanıcı profilini bildiğim için toprak arazi ve yolda hafif şartlarda kullanacak birisine alacağım için bu fiyata isteğime uygun bir şey bulabileceğimi düşünüyorum.

@turanilhan ng 650 eğer bayiden alırsanız sıfırı 500 lira. Ben 6 ay önce aldım. Ama almanızı önermiyorum başka markalara yönelirseniz sizin için daha iyi olur diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: turanilhan
Ng650 ve Xc150'de çok kaliteli parçalar var Örnek:Zoom Maşa
[emoji6] [emoji6]

• Beğen
Tepkiler: nazmi bilmez
Geri