Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yeni bisikletim....

Scudo
@Aral M. Ankaradan aldım, erdoğanlar dan

Nereden ve Kaça Aldınız :)

Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın hocam

• Beğen
Tepkiler: baykuş97
@master06 ankara erdoğanlar dan , liste fiyatına
..

Evet bugün ilk denememizi yaptık.. İşe, yaklaşık 11km, cube peloton race compact ile geldik... Yol bisikleti benim için yeni bir konsept olduğu için öyle uzun uzun, diğer yol bisikletlerinden farkını anlayabileceğim bir tecrübem yok... Ama daha önceki kullandığım mtb (whistle)ve sonrasında fitness (trek fx 7.4) ile karşılaştırabilirim.. Öncelikle trekle fiyat performans açısından karşılaştırılırsa yaklaşık aynı fiyat olmalarına karşın cube daki akıcılık vites geçişleri ve yokuş performansı farkedilir derecede iyi... Gerçi birisi yol, diğeri fitness ama,insan genede trek niye o kadar para demeden geçemiyor insan... Esas farkı yaratan şey bence kullanılan malzeme kalitesi... Gerek kadro olsun, gerek jantseti olsun cube baya bi önde...
Neyse ilk gün için bu kadar fazla bile...
Bir aceminin yorumlarını okuyarak değerli zamanınızdan aldıysam kusura bakmayın artık... Tecrübeli arkadaşların katkılarıyla daha ileri bir noktaya hep birlikte geliriz umarım...

Hayırlı olsun güle güle kullanın

• Beğen
Müthiş bir bisiklet Güle güle kullanın renklerinede ayrıyetten bayıldım Kazasız belasız sürüşleriniz olsun

• Beğen
Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim, hayırlı olsun.

• Beğen
Hayırlı olsun çok güzel tercih. Benim de düşündüğüm model mtb yanına ancak daha düşük bir grup setli modelini düşünüyorum fakat kargoyla alacağım için montaj gözümü korkutuyor . Bu arada 2016 modellerde peloton yerini attain modeli almış diye gördüm. 2015 fiyatları halen cazip gözüküyor. Kur artışından dolayı yeni model fiyatları çok yüksek olacak

• Beğen
@Omrmz ben de kargoyla aldım... montaj gözünü korkutmasın... zaten büyük bir kısmı monte geliyor.. ön teker, gidon ve sele montajı sadece... haa! ince ayar gerekebilir, onu da bi biskletçide yaptırırsın...

• Beğen
Tepkiler: Omrmz
Kaptan desene tek rakibim THY

• Beğen
evet cube pelotonla ilk haftamızı tamamladık..
mtb den fitness bisiklete geçince mtb hammallıkmış diyordum... şehirin içinde o kadar ağırlığı taşımanın bir anlamı yokmuş, hele o kalın dişli tekerler asfaltta bisiklet sürme keyfini azaltan etkenlermiş... şimdi ise fitnesstan (fx 7.4) yol bisikletine geçmiş oldum.. aslında bu geçişi yaparken farkın bu kadar büyük olabileceğini düşünmüyordum.. bir kere vites geçişleri kusursuz.. jant seti fulcrumun başlagıç seti olmasına rağmen fx teki bontrager setle karşılaştırılmamalı bile.. aynakol fx 3lü, cube de 2li... ben zaten 3lünün en küçüğünü hiç kullanmadığım için çok fark etmedi... 3lü ayna kollar bence gereksiz ..

• Beğen
Tepkiler: Enver T.
@baykuş97
Hayırlı olsun çok güzel görünüyor Güle güle kullanın

• Beğen
@baykuş97 Fx 7.4 ile arasında büyük fark olmasına şaşırdım.Ben de fitness model kullanıyorum ve bu gibi yorumlar her geçen gün yol bisikletine geçmem gerektiğini düşündürüyor.

@Enver T. 2-3 ay önce bende aynı düşünüyordum nitekim yol almaya karar verdim tam almaya niyetlenmişken döviz artışı önümü kesti :) şuan beklemedeyim döviz düşeceğinden değilde üstüne koymam gereken biraz daha miktar var yükselişten dolayı ama sanırım benim gibi Speeder kullanıyorsun yolda bir yerde limitlere geldiğini hissediyorsundur illaki :)

• Beğen
Tepkiler: Enver T.
Geri