Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yeni Kitap Çıktı: "İki Teker Üzerinde" Ahmet Faruk Yağcı

Seyda Ünlü

5 Vakit Bisiklet ve Kamp
Tepki
1.123
İsim
Seyda Ünlü
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Forumun eskilerinden eski komşum rahmetli @tayfur'un babası Ahmet Faruk Yağcı abimizin yeni kitabı "İki Teker Üzerinde" çıktı. Bisikletli tur macerasına atılmayı düşünüyorsanız bu kitabın size mutlaka bir yardımı olacaktır.
“Bisiklet özgürlüğün tadına varmanızı sağlarken, size sınırlarınızı da hatırlatan harika bir araçtır.”

(link)

Son düzenleme:
Scudo
Hayirli ugurlu olsun hocam. Genel icerik hakkında bilgiler rica ediyorum mümkün ise

Sevgili bisiklet dostlarıma,
kitap birlikte pedalladığımız arkadaşlarımızla yaptığımız turları anlatıyor. Ana izlek bisikleti ve birlikte hareket etmeyi sevdirmek. İçinde 16 tane tur var. 10 tanesi yurt içinde, 6 tanesi de Yunanistan ve Yunan Adaları'nda geçiyor. Yemeklerden, müzikten, insanlardan, sosyal ilişkilerden bahsediyor. Kitabın italik yazılmış kısımlarında da ukalaca olmamasına dikkat edilmiş eğlenceli sosyal tespitler var. Okuyanların geri dönüşlerini heyecanla bekliyorum.

@Ahmet Faruk Yağcı Hocam , emeğinize sağlık , benim en büyük eksiklerimden birisi hiç bisiklet kitabı okumamış olmam, özrümü kabul buyurun kitabınızı da bu başlık altında duydum. İyi ki paylaşım olmuş , okumak isterim. Kitap yurdu com dada gördüm kitabınızı. İnşallah okuyup geri dönüş yapacağım emin olabilirsiniz canımız sağ olursa tabi.Hem de yapmış olduğum spora karşı daha duyarlı olmuş olurum. :harika:
Başka okunmazsa büyük kayıp diyeceğiniz bisiklet kitapları var mı , Ahmet Faruk Hocanın kitabının siparişini vermeye hazırlanırken , aklınıza gelen varsa yazın lütfen ,5- 10 kitap alacağım , Şimdi internetten araştırıp ne nedir ne değildir, alışkın olmadığım bilmediğim bir tarz yani , yardımcı olun lütfen.

Bisiklet adına okuduğum ilk kitap Hasan Söylemez'in kitabıydı ve tam bir hayal kırıklığıydı. Bu alanda amatör ruhundan uzaklaşmayan, ama edebi ve yazım kurallarının biraz daha dikkat edildiği, sırf kitap yazmış olmak için ele alınmamış, kaliteli yazılı arşive çok ihtiyaç var. En kısa sürede alıp okuyacağım. Şimdiden emeğinize sağlık @Ahmet Faruk Yağcı.

@Ahmet Faruk Yağcı Hocam , emeğinize sağlık , benim en büyük eksiklerimden birisi hiç bisiklet kitabı okumamış olmam, özrümü kabul buyurun kitabınızı da bu başlık altında duydum. İyi ki paylaşım olmuş , okumak isterim. Kitap yurdu com dada gördüm kitabınızı. İnşallah okuyup geri dönüş yapacağım emin olabilirsiniz canımız sağ olursa tabi.Hem de yapmış olduğum spora karşı daha duyarlı olmuş olurum. :harika:
Başka okunmazsa büyük kayıp diyeceğiniz bisiklet kitapları var mı , Ahmet Faruk Hocanın kitabının siparişini vermeye hazırlanırken , aklınıza gelen varsa yazın lütfen ,5- 10 kitap alacağım , Şimdi internetten araştırıp ne nedir ne değildir, alışkın olmadığım bilmediğim bir tarz yani , yardımcı olun lütfen.
Gokhan Kutluer'in bir kitabi var ama oda Teoman'in sarkilarindaki bar -bunalim-hatunlar klişesinden öteye gecememis

Edebiyat ürünü sağlam bisiklet kitapları aranıyor , ağalar haydi bakalım ? Kitapları okuduktan sonra sizleri de eleştireceğim ona göre heee :D , geçen ki bin tanrılı ülkeye bisiklete yolculuk isimli kitabı da alacağım, 2 kitap oldu, devamını bekliyorum.:harika:
Ahmet Faruk hocam sizinde başka kitap önerilerinizi bekliyorum

@serdarrx aldım listeye kardeşim eyvallah. :harika: İlginç bir kitaba benziyor.
Evet arkadaşlar 3 kitap oldu listemde bekliyorum yardımlarınızı bisiklet ile ilgili kitaplar için.

@necmeddin hocam okumak daha nasip olmadı ama aydan çelik bi tur versene bir kaç kişiden duymuştum

(link)
kitaplarla ilgili kısa açıklamalarıyla birlikte...
"bisikletle dünya turu", "bisiklet ve zen", "yüz yıl önce bisikletle bursa" okuması keyifli kitaplar, kendi adıma...

Şeref tuzcu eyvallah , çok yardımınız oldu , inceleme fırsatım oldu.Toplamda 25 -30 kitabı buldu , 5-10 la yola çıkmıştım varsın olsun , fiyat araştırmasına başlayım.:harika:
@Ali Kılıç 35.5 var hocam 16.25 yazıyor fiyatı :harika:

Geri