Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

yeni oyuncagım gıant xtc.

Scudo
Hayırlı olsun güle güle kullan çok güzel duruyor bisikletin,ufaklıkta çok şeker Allah analı babalı büyütsün,

• Beğen
Tepkiler: nuriaktürk
hep böyle bir oyuncağım olsun istemişimdir :D kısmet işte :D hayırlı olsun abi güle güle kullan....

• Beğen
abi ben de XTC team kadro düşünüyodum, seninkini gördüm iyice gaza geldim, çok şık olmuş makine, sen hakkını veriyosun tabi aletin, benim biraz daha form tutup haketmem lazım XTC team'i :p

• Beğen
pardon alete daldım bebişi unuttum, hayatta asıl mutluluk O'dur tabi senin için XTC falan hikaye, allah sağlık, mutluluk versin hepinize!

özellikleride söyle.

KULLANICI TIPI : MTB

KADRO : xtc team 2007 aluxx dipciklenmiş kadro

ÖN AMORTİSÖR : reba sl

ARKA AKTARICI : Shimano XT

ÖN AKTARICI : Shimano XT

VİTES KOLLARI : Shimano Deore

RUBLE : cs-m760 xt

ZİNCİR : xt zincir

AYNAKOL : Shimano xt aynakol

FREN ÖN / ARKA : Magura Julie disc 180/160

FREN KOLLARI : Magura Julie

ARKA GÖBEK : zzyzx disc 32 delik

ÖN GÖBEK : zzyzx disc 32 delik

PEDALLAR : xt m540

GİDON : scud carbon

BOYUN : scud carbon

FURÇ TAKIMI : gıant

SELE : velo carbon sele

SELE BORUSU : scud alu 27.2

SELE KELEPÇESİ : gıaant

JANT : zzyzx Disc

JANT TELLERİ : DT Champion 1.8

LASTİK : ırc mythosx xc 2.10

JANT EBATI : 26"

VİTES SAYISI : 27

özelliklerde böyle bir tek degişecek jant seti kaldı söle hesaplı bir mavic almıştım ama ellerinde kalmadıgı için olmadı simdilik bununla idare ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: bisikletci
teşekkürler arkadaslar.
kadro gerçekden süper bisikleti cumartesi gün kurdum ve gürol abide vites ayarını yaptıkdan sonra eve gitmek için yola çıktım ve o an anladım çok güzel bir seçim yaptıgımı sanki bisiklet kendi gidiyor. ve dün sabah hemen parkura vurdum eski kadrom ile zorlandıgım yerleri çok rahat bir sekilde çıkmaya basladım ama bunda aynakolun etkiside büyük sanırım.

• Beğen
Tepkiler: H.Can DEMİREL
bende kaç gündür bekliyorum daha yeni gördüm çok güzel hakkattende hayırlı olsun nuri abi,deli duruyor yaw,bebiş te kadrodan tatlı ALLAH analı babalı büyütsün

• Beğen
al işte gördüğüm en kötü bisikletlerden bir tane daha yahu buna binmek için üstüne para almanız lazım :D :D :D nuri dehşet olmuş bunuda kayıt ettim pc ye şuan masa üstü resmi çağrının 3. izzeti seninkinide işyerindeki pc ye masa üstü yapim . ürgüpün en klass bisikleti bu herhalde kazasız belasız günlerde binersin inşallah.

• Beğen
Nuri'cim merhaba,

Yeni bisikletin çok güzel olmuş hayırlı ve uğurlu olsun.Maşaallah oğlanda büyümüş.Allah sağlık versin.Yarışmalarda başarılar dilerim...

• Beğen
merhaba Nuri abi
yeni oyuncağın muhteşem olmuş
Bi kadro değişimi ile mükemmel bir oyuncağa dönüşmüş
güle güle kullan abi
Abi bi zahmet bu kadro hakkında kısa bir bilgi verebilirmisin bize,gözlemlediğin kadarı ile.Esnemezlik,fiyat,ağırlık gibi biraz bilgi verebilirsen çok memnun olurum

• Beğen
Hayırlı olsun bisikletiniz çok güzel olmuş.Aynı kadrodan bende 21 nisanda ilk Türkiye'ye geldiği gün aldım.Yakında resmini koyacağım.Ufaklık da çok yakışıklıymış.

• Beğen
waow gercekten harika olmus Nuri, güle güle kullan ben çok beğendim ve renk uyumuda harika duruyor .. Açılarda gayet süper tek kelime harika .. aman nazar değmesin ;)

• Beğen
Geri