Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yeni sedona'm SEDONA 920

Tepki
1
Bu bisikleti almadan önce bayağı araştırdım bu arada boyum 1.90 kilom 140 o yüzden sağlam beni tartabilecek bi bisiklet arıyodum sedona 910'a karar verdim baya satılmış yakın çevrede bulamadım ankarada vardı bende mağazaları ararken adama dedim 910 varmı adam dedi niye 910 almıyosun bende bütçem o kadar felan dedim elimde bu son kaldı dedi ondan sonra adamla biraz pazarlık yaptım 1.300 tl ye bıraktı kadro boyu 19 olaydı daha iyi olcaktı istanbul saraçhaneden aldım bunlarda bi kaç tane resmi yorumlarınızı bekliyorum :)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

• Beğen
Tepkiler: emrah sökmenberk
Scudo
@Muhammet Bilal Çınar

Gayet güzel bisiklet. Umarım en kısa sürede ve sağlıklı bir sekilde kilolarınızdan kurtulursunuz.. Sağlıklı Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim..[emoji2]

@Muhammet Bilal Çınar
Hayirli olsun bende 3 4 ay once aldim ayni modeli o zamanlar 191cm 120kg idim simdi 110kg dustum. Bisiklettende gayet memnunum ama gidon o kadar uzun ki bazi yerlerden gecemiyorum :)

Alıntı yaparken çok fotoğraf var ise fotoğrafları silin lütfen. Bu ne abi!

Aynen alıntı yaparken şu fotoğraf linklerini silin aşağı inemedim :S

Aynen alinti yaparken su foto linklerini silin..

(Onceden tapatalkda otomatik kucultuyor diye dokunmuyordum artik yapmiyormus. Silerim bundan sonra)

Ali bey sorunuzun cevabi : alinti

hayırlı olsun. Kazasız sürüşler.
Aynı aletten bende de var:in:

Gerçekten güzel bir bisiklet.Bende de 2008 model 711 vardı.Çok memnun kalmıştım.

HTC Desire HD A9191 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bende 920 hd almayı düşünüyorum ama fiyatı 1430 tl en uygunu sizce daha uygununu nerden bulurum kocaelindeyim ama istanbulda olabilir veya bu özelliklerde başka bir bisiklet tavsiyeniz varmı uyguna

Merhaba,

Bende bir 920 aldım, bisikletimden memnunum.

Geri