Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yeni sunucumuz aktif

@cazz

Bu konuyu adminler gördüklerinde kesinlikle gerekli incelemeyi yapacaklardır. Ancak ilk adımda bir kontrol etseniz, problem tarayıcınızdan veya internet bağlantınızdan kaynaklanıyor olabilir mi?
Çünkü ben neredeyse 7/24 online'ım forumda :) Şu ana kadar (forumun yedeklendiği saatler haricinde) böyle bir sorunla karşılaşmadım. Genelde akşam üstleri 5-10 dk kadar bağlanamazsınız foruma ancak bu kısa süre içinde normale dönen bir durum.

Scudo
Arkadaşlar sorun büyük ölçüde Hosttan kaynaklanıyor database down olduğu zaman aynı hosttaki diğer sitelerin de database leri down oluyor...

bu gece forum neden bukadar yavaş?

• Beğen
Tepkiler: yedek
Merhaba

Bende sadece bende oluyor sanıyordum. Hatta Pc veya netimde bozukluk var diye düşünüyordum. yaklaşık 2 saattir bende giremiyorum ve acayip yavaş.

sadece sizde değil az önce girdiğimde 20 kişi online dı?

Ben de bugün giremedim.Sadece bugün değil,arada sırada oluyor böyle.Bazen de forumdayken sayfa değiştiremiyorum,cevap yazamıyorum.Kilitlenip kalıyor öyle.

evet bu yavaşlamanın nedeni ne acaba ?

Yoğunluktan olabilir.

Arkadaşlar bu yavaşlık maalesef 1 hafta ,10 gün daha devam edecek.Server hizmeti aldığımız şirket,yeni sunucuya geçecek.Dolayısıyla da bu sorunlar ortadan kalkacak.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.

@Tuğrul

Gülü seven dikenine katlanır :) Bisikletforum'u seven de hostuna :D

ewt dün ben de hiç giremedim.. anasayfadan öteye geçememiştim..

ama yeni ve daha güzel bi server a geçeceğimiz haberi güzel oldu.. o zaman az daha katlanalım madem bu ufak sorunlara..

Demekki hergun girmezsek rahat edemiyomusuz bu siteye :) Bende takıntı oldu zaten pc yi acınca direk kısayoldan bisikletforuma gidiyorum :):):) Acaba explorer da baslangıc sayfasını bisikletforum.com yapan varmıdır :D

Biraz sinir edici bi sorun ama nazar işte :) Arada olur böyle sorunlar :)

Arkadaşlar dün foruma attığım cevapları,nedense bugün göremiyorum.Böyle bir problemi başka yaşayan oldu mu?Bu düzeltilecek mi?Dün yazdığımız herşeyi tekrar mı yazmak zorunda kalacağız.

Sanırım dün forumda bir arıza meydana geldi, yedekten yükleme yapıldığı için belli bir saatten sonra atılan mesajlar silinmiş olabilir.

Bende de oldu :) ama bunlar olabilen seyler.. Bir çok cevap verdigim konular kayboldu.. Tuttum yeniden yazdımii İyi de oldu ;)

Forumumuz yeni server a geçmiş bulunmaktadır.
Bundan sonra daha kesintisiz bir forumla, hizmet vermeye çalışacağız.

Cümleten hayırlı olsun.

Saygılarımızla

Bisiklet Forum Yönetimi

.

Geri