Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yeni Unicorn'um

Scudo
Hayirli olsun:)

Gayet guzel bir secim olmus...

Bu arada barend cok dik;)
Birazda egilirse bilegin daha rahat eder...

Gule gule kullan, tadini cikar:)

abi bisikleti tolga abiden aldık paketi daha yeni açtım temizledim barendler arkaya doğru kıvrılmıştı onları düzelttim fotoları çekip hemen koydum.Sıcağı sıcağına:D :D :D

hayırlı olsun güzel bir bisiklet..

Güle güle kullanın. Benim bisikletimde aynısından çok memnunum.
Sağlam bir bisiklet ve ben ilk gördüğümde tipinden çok hoşlanmıştım.
Bisiklet sevginizi başkalarınada aşılamanız dileğiyle. Yolunuz açık olsun...

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim.gerçekten çok harika bir bisiklet yalnız en sevdiğim bisiklet parçası olan amoebo scud carbon gidonu da buna takabilirsem bahtiyar olacağım:rolleyes: :rolleyes:

@propcadmin

Canım bisikletin hayırlı uğurlu olsun ! Kazasız belasız inşallah . . Seni öperim , Baba yada bol selamlar . .

Tolga Gürgün

vay bizim tolganın bisikleti ,hayırlı uğurlu olsun kask takmadan binme emi güzel kardeşim .

hayırlı olsun bisikletin, kazasız bol keyifli sürüşler dilerim. Bi de fotoğraf makinanızın tarihini ayarlayın isterseniz, fotolarda ki tarihi görünce puhahaha bunun nesi yeni yav dedim ilk yorum olarak içimden :)

Hayırlı olsun. Harika olmuş. Merzifon için çok lüks bisiklet bu yahu:) Keyifli sürüşler dilerim.

Çok sağolun arkadaşlar artık Merzifon'un dik yokuşlarında eskiticem bunu
Ayrıca fotoğraf makinesinin pillerini çıkarınca tarih sıfırlanıyor.Ben de unutmuşum ama fotoğraflar mesajdan bir kaç dakika önce çekilmiştir.Emin olabilirsiniz

Geri