Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikleti pompa

Scudo
Pompanın yanında aşağıdaki aparatı da tavsiye ederim. İnce siboplarin eğilmesini önlüyor ve pompa kullanımını rahat hale getiriyor. (link)
Yanlışlıkla güzel bir pompa almışım. 😁

Bütçe dostu bir öneride de ben bulunayım. Ozceylan bisikletten giyo gp85p modelini aldim. Rengi mor pembe arası bir şey. Fiyati da 2022 mayis itibariyle 135 tl. Bisikletimde bir kere denedim ve hava kaçirması olmadi 80-90 psi ya kadar güzel rahat bastigimi dusunuyorum. Devaminda da rahat basilabilecek bir pompa ancak psi dan emin olamadigim icin ayakli pompaya gecerek devamini getirdim.

Oncesinde elimde decathlonun 500 modeli vardi. Sibobu zorlamaktan hep korkarak basiyordum.
Bir baska pompam da topeak race rocket ancak neresi bozuk bilmiyorum o da 20 psi bastiktan sonra basmior. Icini de acamadigimdan kenarda bekliyor. 80 tlye aldigim pompa 500 olmus atmadim belki bi gun biri tamir eder diye :) Yeni pompa arayisina girince de ucuz ve marka diye giyo aldim memnum kaldim simdilik. Ilerisi icin bisi diyemiyecegim.

Giyo gp 85p nin de icinden uzayan aparatinin olmasini seviyorum. Sibop ucu yamulacak diye korkum olmuyor. Bu kurlarda f/p urunu. Ayrintili bilgi fotograf icin ozelden yazabilirim.

Merhabalar.. biraz araştırdım ama bir cevaba ulaşamadım.. ayaklı pompa tavsiyesi yapabilecek varmi acaba?160 psi basacak göstergeli ayrica marka tercihi mi yapmak lazım?? Yol-Mtb-Trekking Bisikleti mevcut..

Merhabalar.. biraz araştırdım ama bir cevaba ulaşamadım.. ayaklı pompa tavsiyesi yapabilecek varmi acaba?160 psi basacak göstergeli ayrica marka tercihi mi yapmak lazım?? Yol-Mtb-Trekking Bisikleti mevcut..

Topeak JoeBlow serisini gözü kapalı öneririm, 10 yıldır elim ayağım, hiç üzmedi ;)

• Beğen
Tepkiler: ufuq81
Giyo gf-43p kullanıyorum. Şuana kadar bir sorun yaşamadım. 160 psi basmak zor olsa gerek.

• Beğen
@lrfan hangi modelini kullanıyorsunuz acaba?

Decathlon'un 900 serisini 5 senedir kullanıyorum. Arkadaşım daha uzun süredir kullanıyor. Hiç problem yaşamadık.

500.JPG

• Beğen
Tepkiler: portakallimon
1. Araştırıp görmemeniz inanın çok zor 13 sayfayı okuyun kesinlikle denk geleceksiniz.
2. 160 Psi ı hangi lastiğe basacaksınız neden özellikle 160 psi.
3. Bütçeniz nedir.
4. (link)

• Beğen
Tepkiler: StanicEnemy
@trainspotting35 13 sayfanın tamamini okumadım eski mesajlar malum link hatali veya ürünler piyasada olmayabiliyor.. 160 ps basmayacagim ama almışken ya lazim olursa ile düşündüm 160 ps i..bütçe ortalama bin TL ye kadar olabilir..

(link)
Bende bundan var araba lastiği, top, dağ bisikleti lastiği, şişme yatak, deniz yatağı, yol bisikleti lastiği bu zamana kadar şişirdikleri.

• Beğen
Merhaba bende carraro race 062 var(FSA VISION TEAM 30 TUBELESS READY), hava bastığımda pompayı siboptan çıkartırken bayağı bir hava kaçıyor, yüksek basınca ulaşamıyorum bu yüzden, farklı pompalarla da denedim. Bunun sebebi ne olabilir? Kullandığım pompa şu: (link) Pompayı çıkarmak için başlığı çevirirken lastikten hava kaçıyor ve lastik basıncı azalıyor.

Merhaba bende carraro race 062 var(FSA VISION TEAM 30 TUBELESS READY), hava bastığımda pompayı siboptan çıkartırken bayağı bir hava kaçıyor, yüksek basınca ulaşamıyorum bu yüzden, farklı pompalarla da denedim. Bunun sebebi ne olabilir? Kullandığım pompa şu: (link) Pompayı çıkarmak için başlığı çevirirken lastikten hava kaçıyor ve lastik basıncı azalıyor.
Bu pompa zaten size yüksek basınç saglamiyordur diye tahmin ediyorum siz 70 psi a kadar cikabiliyorsaniz zaten çıkartırken iyice hava düşecektir. Bence ayaklı bir pompa deneyin derim. Eğer ayaklı bir pompa kullanıyorsanız İstanbul icindeyseniz hata yaptiginjz yeri göstermek adına görüşebiliriz.

Merhaba arkadaşlar 750-1000 tl arası önerebileceğiniz ayaklı pompa var mıdır. Elimde xlc nin pu s04 modeli var 70 psinin üstüne çıkmak çok zorluyor

Merhaba arkadaşlar 750-1000 tl arası önerebileceğiniz ayaklı pompa var mıdır. Elimde xlc nin pu s04 modeli var 70 psinin üstüne çıkmak çok zorluyor
Ben giyo gf-43p kullanıyorum. 80 psi rahat basıyor. Kapasitesi 160 psi yazıyor fakat o kadar basar mı bilmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Wéndigo23
Merhaba. Bende ve yol bisikleti olan bir çok kişide s04 modeli var. 120 psi ye kadar çok zorlanmadan basıyorum aslında. Pompanızda bir sorun olmuş olabilir mi?

• Beğen
Tepkiler: Wéndigo23
Merhaba. Bende ve yol bisikleti olan bir çok kişide s04 modeli var. 120 psi ye kadar çok zorlanmadan basıyorum aslında. Pompanızda bir sorun olmuş olabilir mi?
Merhaba eve varınca bi söküp dağıtıp bakayım

Geri